06E “Plug ‘N Play”® šroubovaná tryska a válec na rozvodné desce

06E “Plug ‘N Play”® šroubovaná tryska a válec na rozvodné desce

SYNVENTIVE představuje nový 06E “PLUG ‘N PLAY”® systém horkého vtoku se šroubovanou tryskou a válcem na rozvodné desce

Nový systém je ideální pro malé aplikace  
Synventive Molding Solutions zavádí do své výrobní řady horkých vtoků dva nové produkty; šroubované trysky horkých vtoků řady 06E a pneumatické přišroubované válce PNC30 pro systémy horkých vtoků s jehlovým uzavíráním.

 Šroubované trysky řady 06E dále obohacují řadu malých systémů šroubovaných trysek Synventive. Dostupné jsou jak s otevřeným ústím, tak s jehlovým uzávěrem, 06E má průměr kanálu 6mm (při 20mm potřebného průměru pro trysku ve formě) a je navržena pro malé vstřikované hmotnosti do 100g na trysku. Protože jsou tyto trysky vešroubovány do rozváděcí desky, celý systém zaručuje těsnost, a to bez kritických přechodových míst, kde by mohlo docházet k hromadění materiálu, a které by musely být pravidelně kontrolovány. Tyto trysky jsou vytápěny zevně a jsou dostupné v délkách od 60-200mm. Topná tělesa trysek jsou jednoduše vyměnitelná a mají integrované vyměnitelné termočlánky.
Pokud jsou nové 06E trysky použity v systému s jehlovými uzávěry a zkombinovány s přišroubovanými válci, celý systém horkého vtoku je dodán kompletně zapojený a smontovaný bez potřeby hadic, protože rozvody jsou vrtané v upínací desce, čímž je umožněna jednoduchá instalace ‘Plug ‘n Play’® do formy.


 Pneumatické přišroubované válce řady PNC30 rozšiřují řadu přišroubovaných válců Synventive. Tento nový výrobek zjednodušuje instalaci horkého vtoku do formy, tím, že nabízí funkci ‘Plug ‘n Play’®.
PNC30 má mnoho prvků:
•    Krycí deska (dodávaná zákazníkem), umožňuje vyjmutí nebo nastavení jehly bez toho, aby musela být odstraněna celá upínací deska
•    Upínací deska může být odstraněna bez toho, aby bylo nutno odstranit jehly  z horkého vtoku
•    Vše bez použití pneumatických nebo chladících hadic, protože tyto rozvody jsou vyvrtány přímo do upínací desky
•    Na jehly není díky přišroubovanému designu vyvíjena žádná boční síla; jehla je dokonale vystředěna.
•    Aktivní chlazení je zajištěno přes upínací desku; není potřeba zapojovat hadice do válců.
•    Dostupnost spolu se Synventive tryskami 04C, 06E, CB* a 07E*


* - je nutné vzít v úvahu omezení ústí, protože PNC30 je navržena pro použití s 3mm uzavírací jehlou. Pro bližší informace kontaktuje Synventive.  


Více o  trysce 06E s válcem PNC30 na www.synventive.com »

  • autor:
  • Synventive Molding Solutions s.r.o.


Mohlo by vás také zajímat 

Archiv článků

Nejbližší výstavy a semináře