ISPE TECHNOLOGIES SE

Zavarská 9157/10 I, 917 01 Trnava    Zobrazit na mapě

telefon:+421 908 933 277

IČO: 52709949
IČ DPH: SK2121125127

Popis firmy

ISPE TECHNOLOGIES SE je inženýrská společnost. Naše nabídka obsahuje komplexní předvýrobní činnost pro zákazníky vlastnících vstřikovací lisy na výrobu plastových dílů. Hlavní činností je kontrolovaný management výroby vstřikovacích forem, který realizujeme ve východní Asii prostřednictvím našich projektových týmů, certifikovanými procesy řízení. Výsledkem jsou vstřikovací formy, které splňují požadavky zákazníka. Pro úplnost našich služeb máme vlastní plně vybavenou nástrojárnu pro možnosti pravidelné údržby, servisu a dodatečných modifikací vstřikovacích forem během celé životnosti projektu.

Výsledkem našich služeb jsou nejen plastové díly splňující požadavky zákazníka, ale zejména funkční vstřikovací formy, které jsou základem bezproblémové sériové výroby.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/Služby

Výroba vstřikovacích forem pro termoplasty.


Inženýrské služby pro firmy:

  • Projektový management (od začátku projektu až po náběh sériové výroby)
  • Přebírání vstřikovacích forem od výrobců
  • Technické poradenství pro vstřikování plastů

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (19)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu