NUPSESO Data Service, s. r. o.

Piaristická 2, 949 01 Nitra    Zobrazit na mapě

telefon:421 37 6542 381

IČO: 35910780
DIČ: 2021945861
IČ DPH: SK2021945861

Popis firmy

Digitalizace , software, hardware, archivace , překlady .

Certifikáty

ISO 9001, ISO/IEC 27001

Sortiment/Služby

Archivace dokumentů digitalizací na CD a DVD média
 
Šetřete prostory digitalizací papírových dokumentů a jejich archivací na CD a DVD . Digitální archivy zároveň výrazně zlehčují přístup k uloženým informacím . Na jednom disku můžete mít bezpečně uloženy tisíce souborů. Všechny používané CD a DVD disky splňují normu ISO 9660 a tak můžete back- upové kopie bezpečně uložit a zabezpečit proti poškození nebo ztrátě .
Konverze papírových dokumentů do PDF
 
Eliminujte problém distribuce papírových dokumentů výměnou za dokumenty v Adobe Acrobat PDF formátu. Můžeme konvertovat Vaše dokumenty do formátu , který bude přístupný každému, každý si ho bude moci prohlédnout , vytisknout a poslat přes e-mail . V našich službách je zahrnut volný software Adobe Acrobat Reader.
Konverze papírových dokumentů do textu - OCR
( Optical Character Recognition)
Nepřepisujte text a svěřte nám Vaše dokumenty na " přepis " pomocí skeneru a OCR softwaru ABBYY FineReader. Tisíce stran Vám přepíšeme za několik dní.
 
 
SOFTWARE
OCR / ICR / OMR :
ABBYY FineReader
ABBYY FormReader ABBYY FlexiCapture ABBYY Recognition Server
Skenovací software
 HARDWARE 
Produkční skenery
Ruční skenery
Image processors
 
 
 
 
Nabízíme Vám překladatelské služby na profesionální úrovni za do jazyka: Slovenského , anglického, německého , švédského , českého, polského , španělského , srbského , francouzského, rumunského , italského , chorvatského , maďarského , ruského , ukrajinského , slovinského , portugalského .

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (4)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu