Slavík - technické plasty s.r.o.

Hlučínská 91/47, 747 14 LUDGEŘOVICE    Zobrazit na mapě

telefon:595 052 323

IČO: 26839890
DIČ: CZ26839890
IČ DPH: CZ26839890

Provozovna    Zobrazit na mapě
ul. U Cihelny 230/3, hala 2,
Hlučín 748 01
telefon: + 420 595 052 323
e-mail:
Fakturační adresa:    Zobrazit na mapě
ul. Hlučínská 1275
Ludgeřovice,Česká republika 747 14

Popis firmy

CNC obrábění plastů - prototypy, kusová a sériová výroba od malého dílu po velké díly. Ohýbání a svařování plastů. Prodej polotovarů a přířezů - desky, tyče, trubky - např. PA, PE, PP, POM, PET, PBT, PPS, PPSU, PEI, PTFE, PVDF, PEEK, PEK, PEKEKK, Pl, PAI, E-CTFE, E-TFE, PFA, P-CTFE, PVC, PETG, PMMA, HPL, Textil, PUR, ABS, PC, HI-Macs, PE, PE-HMW, PE-UHMW, PP, PP-C, PPS, PPE a jejich modifikace.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/Služby

Výroba  - nabízíme  možnost výroby hotových dílů – soustružené nebo frézované díly, např. rolny, kladky, kluzáky, kluzná ložiska, ozubená kola, dorazy, konstrukční díly, součásti strojů a zařízení. Výroba od prototypu přes kusovou po sériovou výrobu, náhradní díly pro údržbu a servis strojů a výrobní provozy pro různá odvětví. Investujeme neustále do našich výrobních technologií, abychom nabídli zákazníkům nejen kvalitu ale možnost výroby jednoduchých i složitých dílů.

Součástí procesu výroby je komunikace se zákazníkem od konzultace výběru vhodného plastu po výběr vhodné technologie zpracování výrobku a jeho případné úpravy, aby výrobek byl funkční.


Lidé u nás pracují se zaujetím pro práci s plasty a zkušeností, s moderními CNC technologiemi. Ve výrobě používáme CAD/CAM technologie (Solid Works, HSM Works, AlphaCam, AutoCad, Gravos), máme aplikovaný firmení CRM systém.

Nabízíme Vám:
- třískové obrábění
- svařování ohýbání
- kompletace výrobků

Dále můžeme nabídnout:
gravírování, vstřikování, odlévání (PUR), vakuové tvarování, výroba hliníkových forem, lepení, balotinování, tampónový potisk. 

 

Dodáváme širokou škálu plastových polotovarů , které jsou vyráběny extruzí, lisováním, odléváním případně spékáním. Naše materiály jsou dodávány v nejvyšší kvalitě, zbavené vnitřního pnutí. Dále dodáváme lisované a hoblované broušené tyče. U polyethylenu nabízíme také recyklovány polotovary. Dodáváme plasty v mnoha modifikacích s různými plnivy, např., GF, CF, PVX, MoS2, B, C, s nanouhlíkovými vlákny, keramikou atd..

Polotovary dodáváme ve formě desek, tyčí, konstrukčních trubek, kroužků, dutých tyčí, profilů, svařovacích drátů, trubek a armatur.
 
Speciálně pro styk s potravinami Vám můžeme nabídnout ucelený sortiment materiálů. Tyto materiály musí odpovídat směrnicím FDA / BGA, a / nebo USP class VI:
např. PEEK (TECAPEEK), PA66 (TECAMID 66), PES (TECASON E), POM-C (TECAFORM AH), POM-C (TECAFORM SAN), PPSU (TECASON P), PC (TECANAT), PEI (TECAPEI), PPE (TECANYL), PTFE, PMP (TECAFINE PMP), PVDF, PP, PP (TECAPRO SAN), PE-HD, PE-HMS, PE-UHMW, PE-Food.
 
Pro konkrétní aplikaci
Vám můžeme nabídnout i speciálně vyvinuté materiály, které mají upravené vlastnosti pro danou aplikaci, např. lahvárenství, masný průmysl, polygrafický průmysl, jaderná energetika, environmentální aplikace, lékařská technika aj..

Také speciální polotovary např. polyamid PEEK pro vakuové tvarování atd..
 

SORTIMENT

- vysokoteplotní plasty (advanced enginnering plastic)
- konstrukční plasty (engineering plastic)
- polyamidy
- ostatní technické plasty

 

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (37)

Zveřejněné aktuality (6)

Inzerce (1)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu