Green Moon s.r.o

Bratislavská 4051/40, 018 41 Dubnica nad Váhom    Zobrazit na mapě

telefon:+421 918 999 786

IČO: 46152831
DIČ: 2023289147
IČ DPH: SK2023289147

Popis firmy

Společnost Green Moon s.r.o. byla založena v roce 2011. Poskytuje komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Soustřeďuje se na zákazníky z komunální i podnikatelské sféry, na průmyslové podniky i obchodní řetězce. Společnost se specializuje na recyklaci plastového odpadu, zpracování a výrobu plastových drtí a regranulátů. Green Moon sro je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která využívá znalosti a zkušenosti pracovníků, kteří již působili v oblasti nakládání s odpady a zpracování plastů.

Sortiment/Služby

Výkup plastů - Materiály vykupujeme tříděné podle druhů (ABS, ASA, PA 6/66/11/12, PBT, PC, PC / ABS, HD-PE, LD-PE, PET, PMMA, POM, EPP, PP, EPS, PS, PVC, TPU)

Tyto materiály odebíráme v různých formách: neshodné výlisky, vtoky, odstřiky, přechodové odstřiky, regeneráty.

Prodej drtí -   drtě a regranuláty prodáváme suché, čisté, baleno v big bagoch. Pro bližší informace o množství, ceně a druzích materiálů klikněte na druh materiálu, o který máte zájem.


ABS PA  PC PC/ABS PET PET-G PP PVC HDPE LDPE PS TPE

Zpracováváme i materiál, který je směsí plastů a kovů (např. kabely, elektro výlisky, hliníkové profily s plastem apod.)..

 

Sběr, přeprava, využití odpadů
- Společnost Green Moon sro používá pro sběr a přepravu odpadů velkoobjemové kontejnery (VOK), malé sběrné nádoby (ECOBOX), velkoobjemové pytle tzv.. big bagy.
Velkoobjemové kontejnery používáme ve velikostech 5, 7 a 10 mł.


Zneškodňování odpadů skládkováním
- Pro naše klienty zajišťujeme zneškodňování odpadů skládkováním. Před odvozem odpadů na skládku proběhne vizuální kontrola kontejneru a následně se doporučí možnosti recyklace. Tím přispívá naše společnost k čistšímu přírodě i k čistšímu  okolí.

Separace, třídění, lisování odpadů - Separace, třídění a lisování odpadů probíhá přímo u zákazníka nebo v prostorách naší společnosti.Green Moon sro vlastní moderní třídící a lisovací zařízení na různé druhy ostatních odpadů.

Poradenství v oblasti nakládání s odpady - Novým i stávajícím zákazníkům poskytujeme poradenství v oblasti nakládání s odpady. Green Moon sro se snaží v maximální míře recyklovat plastové odpady produkované našimi zákazníky.
Vyvíjí nové technologie a postupy aby mohla v podobě drtí a regranulátů vrátit odpady zpět do výroby a tím je Green Moon sro výjimečně ohleduplná k životnímu prostředí. Teprve po důkladném vyseparovaní všech odpadů vznikne určitá nevyužitelná část odpadů a ty zařadí naše společnost do systému našich partnerských firem na přípravu alternativního paliva


Drcení a regranulace vytříděných plastů
- Drcení a regranulace následuje až po perfektním vytřídění a vyčištění plastových odpadů. Drcení probíhá v čistém a suchém prostředí aby náš výsledný produkt "drť" vyhovoval kritériím požadov. našimi zákazníky. Regranulace je další stupeň výroby polotovarů, kdy projdou plasty tepelnou úpravou, kdy je roztavený plast protlačování fitračnými zařízeními. Výsledný produkt je regranulát, který je zbaven všech nečistot, které se nacházejí v drtí nebo materiálech, které vstupují do regranulovacej linky. Drcení a Regranulace poskytujeme i jako službu našim klientům.


Technologie - Drtiče: Častulík, Profing, Herbold. Všechny technologie mají zabudované magnetické separátory a odprašovací systémy. Regranulace linky: Erema

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (19)

Zveřejněné aktuality (1)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník