BECHTOPLAST s.r.o

Žatecká 501, 331 41 Kralovice    Zobrazit na mapě

telefon:+420 373 035 070

IČO: 27942651
DIČ: CZ27942651
IČ DPH: CZ27942651

Popis firmy

Téměř 50 kvalifikovaných zaměstnanců se podílí na zhodnocování zkušeností německé mateřské společnosti a zajišťuje na pracovišti v Kralovicích na výrobní ploše cca 3000 m2, aby hodnoty firemní filozofie jako kvalita, kontinuita, osobnost a odhodlání byly psány velkým písmem. V úzké spolupráci se známými společnostmi z oblasti zdravotnické techniky, farmacie, chemie a automobilového průmyslu tak vznikají na moderních výkonných strojích vysoce  jakostní plastové výrobky se stálou kvalitou, které se osvědčují při jejich každodenním používání na celém světě.

Ve spojení s mateřskou společností  Bechtold & SohnBechtoplast s.r.o. mezinárodní postavení a může tak dostát nárokům dnešního globalizovaného světa. Zákazníci ve střední a východní Evropě budou velmi rychle a flexibilně obslouženi přímo z Kralovic.

S certifikátem managementu kvality TÜV PROFI CERT ISO 9001 /73 100 722Bechtoplast s.r.o. velmi dobré předpoklady, aby mohl vyhovět požadavkům zákazníků na moderní výrobní provoz.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/Služby

Vstřikované produkty

Vyrábíme na nejmodernějších vstřikovacích strojích firem Arburg a Krauss Maffei Präzisionsspritzgussteile, a to jednodutinových i vícedutinových. Na těchto strojích se mohou zpracovávat všechny běžné technické plasty.

Láhve pro použití v lékařství

Pro naše zákazníky z lékařského odvětví vyrábíme všechny běžné drenážní systémy. Tyto láhve se využívají při velkých  chirurgických zákrocích pro odvádění krve a výtoků z ran, případně na podporu hojení ran.

Použité materiály: PVC a PET-G

Kruhové láhve do objemu 150 ml

Naše kruhové láhve jsou velmi oblíbené pro své technické, chemické a kosmetické využití. Pro výrobu těchto láhví se používají všechny běžné typy materiálů.

Dávkovače tekutého mýdla

Nabídka dávkovačů zahrnuje všechny běžné dávkovací systémy.

Čtyřhranné dózy do objemu 2500 ml

Náš rozsáhlý výrobní program čtyřhranných dóz zahrnuje dózy se čtvercovou základnou. Pro jejich výrobu se používají všechny běžné typy materiálů. Na požádání je možné dodat i barevná provedení.

Kruhové dózy se širokým hrdlem do objemu 1800 ml

Vyfukované HD-PE dózy s válcovým tělem jsou velmi vhodné pro plnění pevnými látkami, např. prášky, moučky aj. Použitý materiál je vhodný i pro použití v potravinářském průmyslu. Farmaceutické schválení je možné.

Oválné láhve do objemu 250 ml

Náš sortiment zahrnuje široké spektrum oválných láhví. Pro jejich výrobu se používají všechny běžné typy materiálů, např. HD-PE,PP nebo také PET-G. Na požádání je možné dodat i barevná provedení.

Kruhové láhve do objemu 1200 ml

Naše kruhové láhve jsou velmi oblíbené pro své technické, chemické a kosmetické využití. Pro výrobu těchto láhví se používá všech běžných typů materiálů.

Kruhové dózy se širokým hrdlem do objemu 250 ml

Vyfukované HD-PE dózy s válcovým tělem jsou velmi vhodné pro plnění pevnými látkami, např. prášky, moučky aj. Použitý materiál je vhodný i pro použití v potravinářském průmyslu. Farmaceutické schválení je možné.

 

Produkty:

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (10)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník