ISO 50001 - Katalóg firem

Záměrem je umožnit organizaci systematicky sledovat přístup k dosažení trvalého zlepšování energetické účinnosti, energetické účinnosti, využívání energie a spotřeby v organizaci. ISO 50001 může být zavedena v organizaci samostatně, nebo i integrovaně, např. s normami ISO 9001, či ISO 14001. Je určena pro všechny typy organizaci, které chtějí mít nastavenou energetickou politiku a na veřejnost ji prokazovat vydaným osvědčením. ISO 50001 je založena na modelu manažerského systému neustálého zlepšování, kde jedním s parametrů sledování je i neustálé zlepšování hospodaření s energií, čehož důsledkem je úspora finančních prostředků.

strana 1 z 1

  • HASCO AUSTRIA GmbH

    HASCO AUSTRIA GmbH

    HASCO - ideální partner pro výrobu forem a nástrojů v oblasti normalií a horkých vtoků. Společně dáme  Vašim představám formu a tvar !!!

  • JOPP Automotive s.r.o.

    JOPP Automotive s.r.o.

    Technická zařízení pro automobilový průmysl, systémy pro mazání a chlazení motoru, technologie sintrování, vstřikování plastů.


strana 1 z 1
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu