Interplastics s.r.o.

Gorkého 10, 811 01 Bratislava    Zobrazit na mapě

telefon:+421 42 46 35 575

IČO: 35950196
DIČ: 2022056146
IČ DPH: SK2022056146, CZ683386679, RO35957354, DE249002284

Kancelária:
Interplastics s.r.o.    Zobrazit na mapě
Námestie slobody 1618
Púchov 020 01

Popis firmy

Společnost Interplastics s.r.o. byla založena v roce 2005 za účelem distribuce plastových granulátů z alternativních zdrojů. Naše zkušenosti s plasty však sahají až do roku 1995 ai proto fungujeme jako spolehlivý partner mnoha větších, středních ale i menších společností nejen na Slovensku a Českém trhu.

V současnosti distribuujeme na evropské trhy přibližně 15.000 tun materiálu ročně, přičemž se specializujeme hlavně na dodávky natur NEAR TO PRIME materiál (LDPE, LLDPE (C4, C6, C8, MLL, VLDPE), HDPE, EVA a PP). Dodáváme i primární materiály LDPE, LLDPE, HDPE, PP a PVC.

Jsme výhradním distributorem několika výrobců na slovenském, českém a rumunském trhu.

Dodávky materiálů umíme zajistit s paritou CPT zákazník (zajistíme vozidlo) buď přímo od výrobce, nebo z našich skladů v Německu (Kolín nad Rýnem, Grosslehna), České republice (Praha), na Slovensku (Senec, Bratislava) a v Rumunsku (Bukurešť). Naši zákazníci si mohou, v případě zájmu materiál vyzvednout v některém z našich skladů i s paritou FCA (vlastní vozidlo).

Náš specializovaný tým je Vám k dispozici nejen při vyřizování Vaší objednávky, nakládky, vykládky nebo přepravy materiálu, ale můžete se na nás obrátit i s technickými otázkami týkajícími se ať už near to prime a prime granulátů, ale i masterbatchů, aditiv a jiných typů materiálů, které naše společnost distribuuje.

Máme stálé zákazníky v Německu, Holandsku, Velké Británii, České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Litvě, Itálii, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a samozřejmě na Slovensku. Naše portfolio zákazníků se díky širokému spektru nabízených materiálů a našich služeb neustále rozšiřuje.

Sortiment/Služby

Od roku 2013 je naše společnost distributorem přední světové společnosti A.SCHULMAN exkluzivně pro slovenský trh a nejnovější dodáváme i na český a rumunský trh. Dotyčná společnost patří mezi největších světových výrobců aditiv a masterbatchí, vyrábí bílé, černé a barevné masterbatche, aditiva, UV stabilizátory, UV bariéry, antioxidanty, antistatika, retardanty hoření, procesní a čistící činidla a mnoho jiných typů aditiv.

Zároveň jsme výhradním distributorem indické společnosti OMEGA Plast Compounds na slovenském a českém trhu, vyrábějící compound s obchodním názvem Polycom (použití při zpracování PE, PP, EVA) a Polycom-P (použití při zpracování PVC). Polycom je modifikátor, tzv. procesní činidlo ve formě granulí. Polycom-P je procesní činidlo ve formě prášku vhodné pro PVC receptury.

V roce 2014 jsme navázali spolupráci s portugalskou společností CABOPOL a stali jsme se tak exkluzivním distributorem pro český, slovenský a rumunský trh. CABOPOL je světovým výrobcem Compound (TPE-S, PVC, PE a PP halogen free) zaměřených na oblast balících materiálů ale i automobilový, medicínský, obuvnický, kabelový a stavební průmysl.

Naše činnost se rozšířila v roce 2014 io prodej materiálů společnosti VERSALIS zejména na slovenský trh. Jde o materiály jako např. LDPE Riblene, LLDPE Flexirene a jiné.

Nejnovější (rok 2015) jsme se stali exkluzivním zástupcem společnosti LIFELINE TECHNOLOGIES na slovenském, českém, rakouském, maďarském, bulharském a rumunském trhu. Tato společnost je výrobcem aditiv jako např: antimikrobiální a fungicidní aditivum, aditivum na delší čerstvost potravin, repelenty na ochranu před hmyzem a savci, na ochranu kovu proti kondenzaci při balení potravin atd.


Společnost Interplastics s.r.o. navázala od srpna 2017 novou spolupráci s italskou společností TECNOPOL (www.tecnopol.com). 


V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Tým Interplastics s.r.o.

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (14)

Publikované články (3)

Zveřejněné aktuality (5)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu