SOLLAU CZ s. r. o.

Hřivínův Újezd 212, 763 07 Velký Ořechov    Zobrazit na mapě

telefon:+420 576 013 817

IČO: 03401065
DIČ: CZ03401065

Popis firmy

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Umíme dodat primární i druhotné materiály pro výrobu plastů, zpracovatelská zařízení, dopravní technologie, separační a detekční systémy, zařízení pro kontrolu kvalitu atd. Máme skladem širokou paletu postprodukčních plastových materiálů z průmyslových výrobních provozů. Dokážeme obstarat většinu druhotných průmyslových plastů dle Vašich potřeb.

Naší další činností je výroba magnetických separátorů a dalších magnetických výrobků. Tyto separátory vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Dále také v našem portfoliu naleznete magnety nejrůznějších tvarů, magnetické fólie a kapsy, stejně jako magnetické čočky. Sortiment našich magnetických separátorů logicky doplňují detektory kovů.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/Služby

PC, PC/ABS, PC/ASA, PBT, PET, PA 6, PA 66, ABS, HIPS, GPPS, LDPE, HDPE, LLDPE, PP-H, PP-C, PVC, PMMA, POM-H, POM-C, …

Magnety pro plastikářský průmysl »

Ostatní magnety a magnetické produkty »  

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (11)

Publikované články (1)

Zveřejněné aktuality (2)

Inzerce (1)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu