PANAS Partizánske

Hradište 371, 958 54 Hradište pri Partizánskom    Zobrazit na mapě

telefon:+421 38 749 6764

IČO: 34578480
DIČ: 1020440762
IČ DPH: SK1020440762

Fakturačná adresa: Milan Greguš - PANAS    Zobrazit na mapě
Horská 1311/2
Partizánske 958 06

Popis firmy

LUSIN - produkty pro údržbu forem a lisování plastů, OKS - produkty pro údržbu, montáž a dílnu v průmyslu, BRUSKY na vrtáky a frézky, NÁBYTEK kovový dílenský pro dílny, šatny a kontrolní střediska, NÁSTROJE řezné, měřicí, upínací, kalibry válečkové a závitové.

Certifikáty

ISO 14001, ISO 45001, ISO 9001

Sortiment/Služby

LUSIN - produkty pro údržbu forem a lisování plastů


SETRALspeciální maziva a prostředky pro údržbu vstřikovacích a lisovacích strojů, výrobu a údržbu lisovacích nástrojů a forem.

OKS - produkty pro údržbu, montáž a dílnu v průmyslu

BRUSKY na vrtáky a frézky

NÁBYTEK kovový dílenský pro dílny, šatny a kontrolní střediska

NÁSTROJE řezné, měřicí, upínací, kalibry válečkové a závitové

 

VÍCE O PRODUKTECH:


1. LUSIN - produkty pro plastikářský průmysl - produkty LUSIN poskytují prvotřídní kvalitu při použití čistících granulátů, produktů údržby forem a separačních prostředků v plastikářském průmyslu.

Čistící prostředky Lusin ® odstraňují zbytky plastů, olejů a vosků z lisovacích nástrojů a forem. Zajišťují tak časově úspornou výrobu, rozměrovou přesnost plastových dílů a výlisků, bezchybnou povrchovou strukturu a chrání čistotu zařízení zevnitř iz venku.
Čistící zmsi Lusin ® Clean pro přímé použití - ideální čistící materiály pro vstřikovací a vytlačovací stroje na zpracování termoplastů. Tyto čistící granuláty umožňují rychlé a účinné čištění plastifikačních válců při nízké spotřebě materiálu.
Maziva Lusin ® - zabraňují zadření pohyblivých částí nástrojů. Nevytahují se do dělicí roviny a nešpiní výlisky. Umožňují dlouhé pracovní cykly bez domazávání. Mazání vašich forem s důvěrou.

Antikorozní prostředky Lusin ® udržují lisovací nástroje a formy v dobrém stavu.
Kvalitní separační prostředky pro - moderní lisování vstřikováním.
Nabízíme separační prostředky, které zaručují bezproblémové lisování, šetří čas, zkracují trvání cyklu, jsou šetrné k lisovacím nástrojům a formám, snižují zmätkovitosť výroby. Naše separační prostředky se osvědčily v zpracování plastů při lisování termoplast a termosetů.


2. OKS - produkty pro údržbu, montáž a dílnu v průmyslu

OKS - chemie pro údržby a dílny - Značka OKS představuje produkty vysoké kvality určené pro snížení tření, opotřebení a koroze. Tyto produkty jsou využitelné ve všech oblastech výrobní a údržbářské techniky.
 
3. Brusky na vrtáky a frézy
 
4. Dílenský nábytek - nabízíme vám pro vybavení vašich výrobních prostor profesionální kovový dílenský nábytek od předního českého výrobce Polák. Pracovní stoly, zásuvkové skříně, kontrolní pracoviště, počítačové skříně, CNC skříně pro uložení nástrojů a další sortiment

5. Nástroje řezné, měřicí, upínací, kalibry válečkové a závitové
 

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (15)

Publikované články (4)

Zveřejněné aktuality (3)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník