MEGAT - výroba z plastů Zlín spol. s r. o.

K Pasekám 273, 76001 Zlín 1    Zobrazit na mapě

telefon:+420 577 145 540

IČO: 46966196
DIČ: CZ46966196

  • Ing. Rostislav Slobodian, Výkonný ředitel / Plant Manager, +420 606 035 722,

Popis firmy

Firma Megat - výroba z plastů Zlín s.r.o. vyrábí plastové profily a plastové trubky pro různé účely. Například nábytkové plastové profily, plastové lišty, plastové hrany, plastové krycí desky, zastřešení bazénů, plastové hadičky, trubičky, obaly vodičů a PVC dráty.

Sortiment/Služby

  • Speciální plastové trubky - speciální plastové trubky sloužící na monitoring a odvádění metanu ze skládek. Jsou vyrobeny z HDPE materiálu a jsou opatřeny prořezy 1 nebo 3 mm a závity – vnitřní a vnější – pro vzájemné snadné spojování.
  • Plastové profily pro podlaháře - široký sortiment plastových profilů je vyráběn z PVC a PP v různém barevném provedení
  • Plastové zastřešení bazénů - je vyráběno z materiálu PVC, který je stabilizovaný pro vysokou odolnost povětrnostním vlivům
  • Plastové krycí desky - jsou určeny do výkopů jako signální a ochranný prvek z materiálu PE
  • Plastové trubky - Vyrábíme plastové trubky ze široké palety materiálů v různých barvách a rozměrech dle požadavku zákazníka. Dále nabízíme plastové trubky s UV stabilizací odolné povětrnostním podmínkám.
  • Zakázková výroba - snažíme se nabídnout nejvýhodnější řešení pro zákazníka dle jeho zadání. Nabízíme realizaci celého projektu až po finální výrobek.

 

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (19)

Zveřejněné aktuality (3)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník