Nejnovější systém horkého vtoku

Nejnovější systém horkého vtoku

Společnost Thermoplay má více než třicetiletou zkušenost ve vývoji moderních technologií v průmyslu lisování a formování plastů. Tváři tvář stále rostoucím požadavkům zákazníků investuje průběžně společnost Thermoplay nemalé prostředky do analýzy a rozvoje dokonalejších technologických systémů.

Společnost Thermoplay má nepřetržité automatizované výrobní linky, které mohou zkrátit výrobní doby normálních systému z 3 až 4 týdnů pouze na 2 týdny s použitím standardních 2, 4, 6 a 8 systémů. Zkrácená doba výroby splňuje měnící se trh na minimální doby dodání.

Společnost Thermoplay plně chápe požadavky zákazníka při řešení různých aplikací a má k dispozici více než 400 standardních typů trysek pro tyto potřeby. Tento rozsah zahrnuje uzavíratelné trysky, přímé vstřikování, trysky s několika materiály a tunnel gate nozzles, které jsou rovněž dostupné u jednoduchých aplikací. Kromě toho společnost Thermoplay poskytuje 80 standardních rozvodných systémů, regulátorů teplot pro 1 až 128 zón, analýzu průtoku, speciální projekty navržené zákazníkem, dvojité vstřikování, vstřikování několika materiálů a sekvenční vstřikování.

Nejnovější trysky řady F s průměry 11, 16, 24, 32, 46, 56 a 70 mm a trysku s nejmenším průměrem pouze 11 mm lze dodávat v délkách až 216 mm; mají speciální vlastnosti designu, které zabezpečují, že tyto trysky jsou vhodné pro řadu různých aplikací. Trysky obsahují hroty, které umožňují rychlou změnu barvy během zpracování a navíc jsou vyrobeny ze speciálně odolného materiálu, který umožňuje použití různých komponent s abrazivními přísadami jako jsou skleněná vlákna. Nové systémy horkých vtoků vybavené novými uzaviratelnými tryskami, pomáhají zabránit únikům plastů a snižují tak riziko estetické vady.

Produkty firmy Thermoplay se mohou pyšnit jednoduchou montáží, která snižuje dobu prostojů při opravách a zvyšuje tak celkovou produktivitu.
Výše uvedené produkty v kombinaci s revolučním topením řady F, které zajišťují rovnoměrnou distribuci teploty u celého povrchu trysky, umožnilo společnosti Thermoplay dodávat zařízení, která mohou vytvářet dokonalé koncové produkty s vysokou kvalitou.
 

  • autor:
  • Jan Svoboda s.r.o
  • JAN SVOBODA s.r.o.

    JAN SVOBODA s.r.o.

    Komplexní dodávky polotovarů pro formy na plasty, nástroje na lisování plastů a lehkých kovů, obráběcí nástroje, temperační zařízení, regulátory teploty.Mohlo by vás také zajímat 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník