NOVĚ u Meusburgera – obráběcí nástroje pro nástrojařinu a formařinu

NOVĚ u Meusburgera – obráběcí nástroje pro nástrojařinu a formařinu

Rakouský specialista na výrobu normálií rozšiřuje svůj výrobní sortiment o kvalitativně vysoce hodnotné obráběcí nástroje pro rozmanité použití v nástrojařině a formařině.

Zákazníci mohou v budoucnu profitovat i v oblasti obrábění z našich dlouhodobých zkušeností ve zpracování oceli. Pestrý produktový program fréz, vrtáků, závitníků a výstružníků připravených okamžitě k dodání ze skladu, je skvěle přizpůsoben požadavkům výrobců nástrojů a forem v obvyklé meusburgerské kvalitě.

Přední výrobce v oblasti standardizovaných normálií přetváří již více než 45 let ocel do formy a ručí za produkty nejvyšší kvality a vynikající servis. „Považujeme se za spolehlivého partnera pro nástrojařinu a formařinu. Snažíme se proto náš sortiment a servis průběžně přizpůsobovat požadavkům zákazníků.", říká Guntram Meusburger, majitel.

meusburger_obrábacie_nástroje 
  

Z tohoto důvodu přináší náš podnik nyní na trh vysoce kvalitní a hodnotné obráběcí nástroje, které jsou speciálně přizpůsobené vysokým požadavkům při zpracování oceli pro vstřikovací formy a nástroje pro lisovací techniku. Frézy, vrtáky, závitníky a výstružníky v různých provedeních, velikostech a v obvyklé kvalitě jsou od poloviny dubna připraveny k okamžitému dodání ze skladu.


Meusburger  - Spolehlivý partner pro nástrojařinu a formařinu.

Firma Meusburger zaujímá vedoucí postavení v oblasti standardizovaných normálií. Přes 8.000 významných zákazníků celosvětově profituje z vynikajícího servisu a dlouholetých zkušeností ve výrobě kvalitních normálií. Pestrý produktový program, který je skvěle přizpůsoben požadavkům zákazníků, činí z Meusburgera ideálního partnera pro všechny oblasti formařiny a nástrojařiny.

  • autor:
  • Eveline Steurer, Meusburger Georg GmbH & Co KG


Mohlo by vás také zajímat 

Archiv článků

Nejbližší výstavy a semináře