Nový temperační program pro vysoké teploty od společnosti Hasco

Nový temperační program pro vysoké teploty od společnosti Hasco

Nová HT-série díky speciálnímu těsnění dlouhodobě odolává vysokým teplotám.

Technické plasty stejně jako nové  Hightech Plasty vyžadují vysoké teploty nástroje k optimálnímu zpracování při vstřikovacím procesu.

Běžné temperační systémy s konvenčními těsněními z vitonu nemohou takovéto pažadavky dlouhodobě zaručit. Jejich těsnění relativně rychle ztvrdnou, zkřehnou a brzy přestávají těsnit.

Díky úspěšnému vývoji a testování přináší HASCO na trh speciální inovovaný temperační systém, který v závislosti na použitém médiu dlouhodobě odolává teplotám až 250°C.

Nový HT-program vychází z osvědčeného, léty prověřeného standardního programu HASCO a je s tímto programem plně kompatibilní. Tepelné odolnosti je dosaženo použitím speciálního těsnícího elementu, který v porovnání s běžným těsněním umožňuje vysokou a dlouhodobou teplotní zátěž.

Všechny komponenty temperačního programu označené písmeny HT jsou sériově osazeny novým typem těsnění. V souvislosti s tímto vývojem byly inovovány i vnitřní díly rychlospojky.

Díky konstruktivním  vylepšením vnitřních dílů rychlospojky bylo dosaženo zvýšení průtoku  o 10%. Při použití rychlospojek s uzavíracím ventilem tak při vysoké tepelné odolnosti a minimální tlakové ztrátě snadněji dosáhnete efektivní temperace nástroje.

S novou HT-sérií je HASCO jediným dodavatelem na trhu s vysokoteplotními rychlospojkami ve svém standardním programu.

  • autor:
  • archív HASCO Hasenclever GmbH + Co KG
  • HASCO AUSTRIA GmbH

    HASCO AUSTRIA GmbH

    Standardizované, normalizované díly, horké vtoky, systémy horkých vtoků, příslušenství forem na plasty a gumu, temperace a chlazení, K-normálie, P-normálie, Z-normálie.Mohlo by vás také zajímat 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník