TOPlast, a.s.

Werferova 1, 040 11 Košice    Zobrazit na mapě

telefon:+421 55 728 91 24

IČO: 36213241
DIČ: 2020048789
IČ DPH: SK 2020048789

Popis firmy

Výroba a predej TOPecoTM profilů a výrobků


Společnost TOPlast, a.s. využívá k výrobě tohoto materiálu moderní německou technologii, která tyto výrobky vyrábí a rozesílá je na domácím i světovém trhu. Tato moderní technologie umožňuje vyrábět homogenní výrobky z odpadních plastů (PP, PE, LDPE, ABS, PS a dalších). Výroba 25-ti plných plastových profilů (deska, hranol, palisáda) značně rozšiřuje sortiment vyrobených polotovarů a hotových výrobků.


TOPeco
je materiál hygienicky nezávadný.
Použitím je vhodný všude tam, kde dřevo hnije, kov rezavět a beton praská. Je masivní a pevný, odolává všech povětrnostním podmínkám. Opracováním je velmi podobný jako dřevo, řezný a spojovací materiál je stejný jako při zpracování dřeva. V případě zvýšených požadavků na mechanické vlastnosti má TOPlast, a.s. v nabídce i polotovary vyztužené kovovými trubkami a kovovými profily různých průměrů a tlouštěk. Tato kombinace umožňuje použití i v případě zvýšené zátěže.


Materiál je bezúdržbový, není třeba jej natírat, je dostatečně masivní a pevný, odolává všem povětrnostním podmínkám.

Sortiment/Služby

Plastové oplocení, lavičky, piknik stoly, dětské pískoviště, kanálové vpustě, kompostéry a jiné výrobky vhodné všude tam, kde dřevo hnije, kov řezaví a beton praská...

 

H - hranoly
D - desky
P - palisády

 

 Příklady výrobků:

 Ostatní výrobky: 


Akciová společnost TOPlast Košice, se svými projekty zapojila i do programu LIFE

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (22)

Publikované články (3)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu