GF Machining Solutions s.r.o.

Podolí 488, 664 03 Podolí    Zobrazit na mapě

telefon:+420 511 120 200

IČO: 277 54 081
DIČ: CZ277 54 081

Popis firmy

Společnost GF Machining Solutions patří mezi špičkové dodavatele obráběcích strojů, řešení pro automatizaci a služeb. Zaměřuje se na výrobce forem a nástrojů a dodavatele přesných dílů. Její nabídka zahrnuje elektroerozivní, vysokorychlostní a vysokovýkonné obráběcí stroje, upínací a paletizační systémy, 3D laserové stroje pro povrchové texturování, servis, náhradní díly a spotřební materiál a řešení pro automatizaci výroby.
O trh České a Slovenské republiky pečuje naše pobočka v Brně se sítí servisních pracovníků po celém území.

Sortiment/Služby

Elektroerozivní hloubení - Elektroerozivní hloubení je proces vytváření dutiny obrobku pomocí nástroje nazývaného elektroda. Aktivní částí vstřikovacích forem pro umělohmotné výlisky se velmi často obrábějí hloubením.

Elektroerozivní drátové řezání - Elektroerozívní drátové řezání vytváří pomocí přesného drátu (elektrody) programované kontury do obrobku. Často se drátovou erozí obrábějí složité střižnice ,střižníky a vložky forem.


Elektroerozivní děrování otvorů - Stroj Drill 20 představuje výrobní nástroj navržený pro vrtání součástek z tvrdých materiálů, například z tvrzené oceli nebo karbidu

Standardní obráběcí centra - pro univerzální dílenské využití

Vysoce výkonné frézování (HPM) / Vysoce výkonné řezání (HPC) - a rozdíl od vysokorychlostního obrábění se této technologie využívá zejména k obrábění dvourozměrných tvarů

Vysokorychlostní frézování (HSM) / Vysokorychlostní řezání (HSC) - Typickým využitím této technologie je obrábění složitých trojrozměrných povrchů

Automation@GF AgieCharmilles

Motorem poháněná vřetena s technologií Step Tec AG


Spotřební materiál

Spotřební materiál pro EDM stroje:
- Dráty
- Filtry
- Pryskyřice
- Dielektrika
- Grafitové elektrody
- Měděné elektrody
- Elektrody
- Vrtné elektrody
 
Spotřební materiál a nástroje pro frézy:
- Mazivo
- Řezné nástroje
 
Dílce podléhající rychlému opotřebení
Tyto dílce jsou zejména dráty pro stroje EDM používající drátové vodiče. Spolehlivost strojů používajících technologii řezu drátem závisí především na kvalitě těchto dílců.

Služby
Stroje jsou čím dál tím složitější a zákazníci k efektivnímu používání stojů a zvyšování produktivity potřebují příslušnou technickou podporu.


Zákazníkům nabízíme následující služby:
- Horká linka
- Základní zaškolení
- Pokročilé školení
- Podpora
- Inspekce stroje
- Preventivní údržba.

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (8)

Publikované články (17)

Zveřejněné aktuality (3)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu