Ing. Peter Benko - INECS

Černockého 5, 831 53 Bratislava    Zobrazit na mapě

telefon:+421 903 427 367

IČO: 44814658
DIČ: 1047287296
IČ DPH: SK 1047287296

Popis firmy

Technické řešení na nakládání s odpady pro průmyslové subjekty, v mnoha oblastech průmyslové a potravinářské výroby, v odpadovém a recyklačním průmyslu. Řešení pro průmyslovou ekologii.
-Spolupráce, konzultace a poradenství při projektech v oblasti životního prostředí, zejména odpadového hospodářství. Hlavní oblasti - energetické využívání odpadů, spalovny, biomasa, anaerobní fermentace a kompostování, recyklační technologie na plasty.

-Navrhování technických řešení a dodávky strojů a zařízení na zpracování odpadních materiálů. Hlavní oblasti - zhutňování odpadů - hlavně pěnových plastů a separace tekutin z výrobků určených k likvidaci - mlékárny, pivovary, plničky nápojů a minerálních vod, recyklace a praní plastů, papírny a výroba interiérů aut, elektrotechnický a obalový průmysl.

-Obchodování s odpady a druhotnými surovinami při dodržení všech zákonných požadavků.

Sortiment/Služby

Při hledání nejlepších technických řešení pro Vás nám pomáhají naši partneři:
 
Naše společnost je v současnosti exkluzivním partnerem pro dánského výrobce šnekových lisů na odpadové materiály RUNI A / S pro Českou a Slovenskou republiku. Kromě prodeje zařízení ve všech modifikacích zajišťujeme i záruční a pozáruční servis těchto strojů.

Zařízení RUNI jsou určeny k lisování pěnových plastových materiálů jako je EPS, XPS - epandovaný nebo extrudovaný polystyren, ale i pěnový polypropylen, polyetylen a polyuretan. Použití pro recyklační společnosti, sběrné dvory na odpady, elektrotechnický a automobilový průmysl a podobně

Drviče a granulátory Weima na drcení odpadových materiálů

Drcení odpadů je součástí mnoha recyklačních aktivit, počínaje segmentem zpracování plastů v plastárskej výrobě, nebo při jejich recyklaci před regranuláciou či praním a podobně. Pro tyto aplikace Vám předkládáme produkty stabilního a dlouholetého producenta jednorotorových drtičů - německou firmu Weima s jejím portfoliem produktů.

Zároveň distribuujeme produkty německé společnosti Welger pro oblast lisování odpadů -

Lisovací zařízení Welger jsou určeny přímo do provozů průmyslové výroby, do logistockých center a obchodních řetězců, výrobcům a zpracovatelům různých druhů fólií a dalších obalových materiálů. Jelikož je lis mobilní, tak jej můžete použít přímo v místě vzniku odpadů.

Wackerbauer  je tradiční rodinná firma sídlící v hornobavorskom městě Ampfing. V oblasti recyklace biologických odpadů společnost nabízí produktové portfolio počínaje jednotlivými separačním mlýny po návrhy celkových systémů, včetně dopravníků a přijímacího žlabu.

Ppaketovací lisy Bramidan. Paketovací lisy jsou určeny pro lisování mnoha druhů odpadů, zejména obalových materiálů - karton, fólie, PET lahve a mnoha dalších. Do pozornosti Vám dáváme zejména novou řadu lisů označených Series X, které vynikají nad konkurenčními produkty svojí silou, designem, nízkou výškou, takže je lze umístit i v menších místnostech. Na lisy Bramidan je v rámci České a Slovenské republiky zabezpečený odborný záruční i pozáruční servis.

Čisticí zařízení a systémy společnosti FEISTMANTL »

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (5)

Publikované články (3)

Zveřejněné aktuality (2)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu