Klauke Slovakia s.r.o.

Nábrežie Oravy 2711, 026 01 Dolný Kubín    Zobrazit na mapě

telefon:+421 43 58 32 341

IČO: 35798076
DIČ: 2020280416
IČ DPH: SK2020280416

Popis firmy

Společnost Klauke Slovakia s.r.o. se zaměřuje na výrobu konektorů, kovových výlisků, kontaktů a kabelových svazků. Rovněž se věnuje vývoji , návrhům a výrobě zákazníkům specifikovaných produktů za pomoci týmu specializovaných konstruktérů, techniků a vlastní nástrojárny.
Stejně naše společnost nabízí kompletní sortiment a servis nástrojů a příslušenství vyráběných mateřskou společností Gustav Klauke v Německu.


Systém managementu jakosti je certifikován dle ISO 9001. V roce 2007 byl zavedený integrovaný systém řízení certifikovaný řízení dle IATF 16949, ISO 14001


V roce 2012 byla postavena dvoupodlažní tovární budova pro divizi Assembly, která vyrábí kabelové svazky a speciální kontakty pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a produkty pro zahradní techniku.


V současnosti má Klauke Slovakia v Dolním Kubíně více než 500 zaměstnanců.
Vedle narůstajícím objemu zakázek v našem standardním segmentu se o dodatečný růst starají i nové projekty. Plánujeme i spolupráci s novými zákazníky.


Tato situace nás přivádí na hranici kapacit divize Assembly Solutions, zda se jedná o výrobní plochu nebo i sociální prostory a kanceláře našich zaměstnanců.
Další závažný faktor je nedostatek pracovních sil v mnoha regionech Slovenska.


Z těchto důvodů jsme se v druhém pololetí 2016 vydali hledat další výrobní provoz s dostatečnými rezervami pracovních sil.
Po důkladném hledání a prověření různých nabídek jsme se rozhodli pro výrobní provoz v Gelnici. Výroba kabelových svazků tam má dlouhou tradici, z čehož vyplývá, že je zde dostatek už kvalifikované pracovní síly. Pronajata hala má celkovou plochu okolo 2.000 m2 - včetně výrobní plochy, sociálních prostorů, kanceláří, parkoviště atd.


Výroba kabelových svazků byla v nové pobočce spuštěna se 40 zaměstnanci v lednu 2017. Zatím je plán technologicky rozšířit výrobní kapacity a v prvním kroku zvýšit počet zaměstnanců na 100 osob a v následujících dvou letech na 250 až 300 zaměstnanců.

Certifikáty

ISO 14001, ISO 9001, ISO IATF 16949

Sortiment/Služby

- Lisování kabelových terminálů - standardní terminály

Kabelové oka různých velikostí, galvanizované, negalvanizované, izolované, bez plastové izolace. Stejně nabízíme plastové housing, jakož i izolátory pro kabelová oka a aplikátory na výrobu kabelových svazků.

- Galvanizování kabelových terminálů (umíme dodat galvanizované sypané i cievkované oka)

- Vývoj specifických nástrojů do lisů na výrobu speciálních kabelových terminálů

- Výroba terminálů dle požadavků klienta

- Nástroje a doplňky nástrojů značky Klauke©

- Výroba kabelových svazků

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (6)

Publikované články (2)

Zveřejněné aktuality (2)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu