OSMOS s.r.o.

Gogoľova 18, Priemyselné centrum Hydronika, 851 01 Bratislava    Zobrazit na mapě

telefon:

IČO: 35957522
DIČ: 2022096252
IČ DPH: SK2022096252

Popis firmy

V současnosti jsou aktivity společnosti OSMOS, s.r.o  zaměřeny na poskytování komplexních služeb v plastikářské a strojírenské výrobě, dodávku a implementaci softwaru pro plánování a řízení výroby / ERP /.

V zájmu zvyšování konkurenceschopnosti se naše společnost soustřeďuje na rozšiřování a zkvalitňování nabízených služeb. Výsledkem je získání certifikátu ISO 9001: 2015 i v roce 2016 a otevření nástrojárny v Bytči. Převážná část produkce směřuje do zemí Evropské Unie.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/Služby

Nabízené služby:

Inženýring sériové výroby plastů
Poskytujeme komplexní služby v plastikářské výrobě, které zahrnují 3D návrh výrobku, prototypování (3D tisk, kusová výroba), testování, návrh a výroba lisovacích nástrojů, lisování termoplastů, montáž celků, balení, logistické služby. Kromě samostatných výrobků zajišťujeme i složitější funkční celky-sestavy. Nabízíme komplexní služby od myšlenky přes výrobu, logistiku, až po likvidaci výrobků po skončení životnosti.

Strojírenská výroba
Nabízíme výrobu, úpravu a údržbu lisovacích nástrojů dle požadavků zákazníka. Technologické a strojní vybavení nástrojárny obsahuje 3-osé a 5-osé CNC frézy, Elektrojiskové hĺbičky a řezačku, brusku, 3D měřící zařízení, navařovací zařízení, CAD / CAM software, software pro Moldflow analýzu a vybavení potřebné k leštění a údržbu lisovacích nástrojů. Dále nástrojárna nabízí přesnou strojírenskou výrobu, výrobu součástek, výrobu jednoúčelových technologických zařízení a výrobu náhradních dílů dle výkresové dokumentace.

ERP SOFTWARE PRO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY
Plan-de-CAMpagne (PdC) je program pro plánování a řízení výroby, umožňující kontrolu a monitorování interních a externích výrobních postupů. Je určen speciálně pro malé a střední průmyslové podniky zpracovávající kovy nebo plasty.

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (27)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu