RAVAFOL SK2, s.r.o

Antolská 31, 963 01 Banská Štiavnica    Zobrazit na mapě

telefon:+421 918 562 980

IČO: 51222281
DIČ: 2120630688
IČ DPH: SK2120630688

Česká republika
RAVAFOL CZ s.r.o.    Zobrazit na mapě
Hlavní 227
Tuklaty 250 82
telefon: +420 702 173 734

Popis firmy

Společnost RAVAFOL sro, jako výhradní distributor okenních fólií CLASS A SPECTRUM USA pro Slovensko poskytuje kompletní servis v oblasti okenních fólií - prodej - poradenství - montáž - pozáruční servis. RAVAFOL s.r.o. se zabývá výrobou reklamy jako takové s hlavním zaměřením na světelnou reklamu, kde vyrábí ve svých dílnách od začátku až po konec vše. Samozřejmostí je samotná montáž světelné reklamy a servis. Jako doplněk žádaný už nejedná zákazníkům se RAVAFOL sro zabývá výrobou reklamních ploch dle požadavků zákazníka.

Sortiment/Služby

Bezpečnostní fólie

Fólie, která Vám zachrání majetek nebo i život. Bezpečnostní fólie je čirá, nebo stříbrná fólie, která je naskládaných z několika vrstev a po nalepení na sklo vytvoří těžko přestupné zábranu pro zloděje nebo vandaly.
Díky její plasticitě Vás fólie ochrání při teď tak často už iu nás opakovaných přírodními živly, nebo teroristických útocích, kde bezpečnostní fólie při výbuchu zadrží sklo v celku a dočasně zadrží oheň.

Samozřejmě, jako každá fólie, kterou nabízíme, i tato má 99% ÚV stabilitu, která se společně s funkcí bezpečnosti využívá na výklady obchodů, restaurací, kanceláří, ale v neposlední řadě i na rodinné domy.

Bezpečnostní fólie se vyrábí ve třech tloušťkách, kde 12 milionů HC a 8 mil. HC splňuje požadavky pojišťoven o zabezpečení objektu proti vloupání a 4mil, která zabraňuje tříštění skla, což se vyžaduje ze zákona hlavně při potravinářských výrobách. Pryč zpátky okna mříží, když můžete mít bezpečnostní fólie.

Protisluneční fólie na sklo

Fólie se lepí na interiérovou a exteriérovou část skla, kde fólie do exteriéru mají zvýšenou odolnost proti poškození. Fólie splňují efekt odrazu slunečního záření, při kterém fólie filtruje škodlivé UV záření až 99%, které Vám poškozuje Váš interiér blednutí. Fólie zamezují přechodu podstatné části tepelného energie, která se může pohybovat až do 85%. Neméně podstatnou vlastností fólií je lomená světla, kde Vaše oko nebude tak namáhané jako při přímém prostup světla přes čiré sklo při běžném pohybu nebo při práci s počítačem, sledování televize. Tyto fólie Vám přinesou úsporu energie klimatizací v letních měsících a úsporu energie při vytápění v zimě, kde fólie svým reflexem odráží tepelnou energii, buď zpět do exteriéru nebo interiéru.

Privátní fólie

Tyto fólie rozdělujeme do dvou skupin, kde fólie plní jen efekt neprůhlednosti a fólie, která má stejný účel, ale je zde možnost řezání plotrům do fólie různé loga firem, ornamenty, grafické úpravy nebo jinak řečeno, Vaší fantazii se meze nekladou.

Fólie, která splňuje efekt jen privátní, má funkci navíc, kde po přiložení Vašeho reklamního poutače na sklo z interiéru nemá zákazník problém při jeho čtení a Vaše soukromí je zachováno v plné míře.

Využití těchto fólií je časté v kancelářích při přidělování jednotlivých částí, koupelnové skleněné plochy, diskrétní zóny, vchodové dveře, vstupní haly.

Protisluneční fólie na polykarbonát
- používané v časté míře na různé výrobní haly, kde přes světlíky prostupuje tepelná energie a nepříznivě působí na zaměstnance, klesá produktivita práce a nepříznivě ovlivňuje stroje. Fólii je možné využít i na Vaše přístřešky, světelné prostupy do podkroví

Výroba a pronájem billboardů
Společnost RAVAFOL se nezabývá pouze pronájmem billboardů, ale zajišťuje kompletní servis v pronájmu billboardů od samotné výroby billboardu, komunikaci se zákazníkem přes výrobu grafiky a pokračovací tisku média na billboard až po konečnou aplikaci média na billboard. Jsme společnost, která Vám nájemní billboard za co nejlepší cenu a to jen díky výrobě od začátku až po konec.

Světelná reklama
Má různé podoby a skladbu materiálu. Vyrábí se dle požadavků zákazníka, podle nichž se realizuje konečná podoba reklamy. Materiál může být od t.z. mléčného plexiskla, baneru, kovu, nerezu, hliníku, speciálních materiálů na to vyrobených.

Fasády
Profesionální výroba a montáž fasádních systémů bez subdodavatelských aktivit
Výhody odvětrané fasády:

- Různorodost vizuálních materiálů a dekoračních provedení
- Jednoduchá výměna vzhledu fasády na původní konstrukci
- ÚV stabilita materiálů
- Jednoduchý zásah do fasády při dodatečné aplikaci různých komponentů bez narušení vizuálu
- Zamezení letního přehřívání fasády
- Odvětrání podkladu od vlhkosti fyzikálním principem
- Zvuková izolace jako příjemný důsledek konstrukčního provedení fasády


Retail
Zmodernizujeme nebo nově zrealizujeme vaše obchodní provozu. Máme několikaleté zkušenosti s realizací retail reklamních médií pro exteriér a interiér
Chcete vědět, co všechno vám umíme vyrobit?
EXTERIÉR:
Světelné Lightbox, světelné 3D nápisy a loga, reklamní totemy, orientační systémy, reklamní polepy, dekorační fólie, bezpečnostní a protisluneční fólie na skla, vstupní portály, reklamní banery, billboardy, propagační plagátovky, grafické nebo reklamní polepy fasád, LED systémy pro pokladny nebo propagaci, různé POP systémy, obklady stěn nebo portálů ...
INTERIÉR:
Světelné a nesvětelné značení zboží, reklamní polepy v provozech, podlahová grafika, nabídkové boxy, POP systémy, kartonáž, provozní značení, různé polepové rychlé akce, reklamní banery, etikety, AKCIOVKA, no prostě, překvapte nás něčím novým ...

Dřevo

Zpracování dřeva interiér a exteriér pro stavbu, hospodářů, soukromé osoby nebo i pro retail
- BSH vrstvené lepené hranoly
- KVH konstrukční hranoly
- DSL konstrukce
- CTL panely, stropy, stěny, střechy
- LVL konstrukce
- I nosníky
- Palubky, obklady a fasády
- Kotce pro hospodářská zvířata
- Hliníkové nebo kovové doplňky pro stavbu

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (8)

Publikované články (2)

Zveřejněné aktuality (1)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu