Solberg International SK s.r.o.

Partizánska cesta 77c, 97401 Banská Bystrica    Zobrazit na mapě

telefon:+421 48 4133 251

IČO: 36627267
DIČ: 2021839358
IČ DPH: SK2021839358

Popis firmy

Vstupní sací filtry s tlumičem, vakuové vstupní filtry, filtry olejové mlhy, separátory vody, filtrační systémy, náhradní filtrační vložky, filtry pro turbíny, filtry pro ventilátory.

Poradenství v oblasti průmyslové filtrace pro plastikářský průmysl a automotive (kromě jiných druhů průmyslu). Specializace na vakuovou filtraci a filtraci pro pneumatickou přepravu plastů.
Výroba a distribuce vzduchových, olejových, výstupních filtrů a separátorů pro vakuové pumpy (vývěvy), dmychadla, ventilátory a kompresory.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/Služby

Solberg International SK s.r.o. je dceřinou společností významné firmy v oblasti filtrace, působící na světovém trhu již 50 let. Naše firma prodává do více než 60 zemí světa. Naší doménou jsou filtry pro kompresory, vakuové pumpy, dmychadla, ventilátory. V současné době zažívá firma velký boom v energetice. Dodáváme filtry pro turbíny a generátory. Také novinkou je výroba filtrů pro plynárenský a plastikářský průmysl. Tyto tři odvětví jsou v dnešní době pro nás skutečně výzvou protože během pár let jsme se stali nedílnou součástí těchto tří odvětví.

Nabízíme filtry pro kompresory a dmychadla v několika provedeních, nejen co se týče funkčnosti ale i materiálů tělesa filtru a také filtračních materiálů. Dnes nabízíme standardy Papír, Polyester (100,60,25,10,4 a 1 Micron), PTFE (teflon), Hepa a Ulpha (0.3 a 0.2Micronu) různé druhy aktivního uhlí (ať už sypaný nebo plisovaný), vysokoteplotní Nomex, různé druhy sít (nerez, standard) a mnohé další. Také materiál těles filtrů může být standardní černá ocel, 304 resp. 316 nerez. Disponujeme i speciální barvou s vlastnostmi nerezu a cenou jen o 40% vyšší než standardní ocel.

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (8)

Publikované články (1)

Zveřejněné aktuality (2)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník