• Úvod
  • Odborné články
  • Přední výrobce systémů horkého vtoku pro lisování a formování plastů, spol. Thermoplay zdvojnásobuje výrobní plochu

Přední výrobce systémů horkého vtoku pro lisování a formování plastů, spol. Thermoplay zdvojnásobuje výrobní plochu

Přední výrobce systémů horkého vtoku pro lisování a formování plastů, spol. Thermoplay zdvojnásobuje výrobní plochu

Společnost Thermoplay SpA, která je předním výrobcem vstřikovacích systémů hořkých vtoku pro lisování a formování plastů, byla založena v roce 1995.

Po deseti letech od vzniku zvýšila společnost dvojnásobně svou výrobní kapacitu v Pont St. Martin. S celkovými investicemi přibližně 8 miliónů euro v budovách a s nejmodernější strojní technologií je společnost orientována kompletně na další nárůst. Nová výrobní plocha nabízí pracovní plochu pro nových 50 specialistů.
 
Dnes je společnost Thermoplay předním výrobcem systémů horkého vtoku pro aplikace v automobilovém průmyslu, průmyslu obalové techniky, elektroniky, zdravotnictví, elektrotechniky, mikro-mechaniky, hobby, hraček a produktů pro domácnosti, která exportuje své produkty přibližně do 45 zemí. Včetně nových výrobních zařízení má společnost nyní výrobní plochu 11000m².
 
Tato expanze byla provedena v srpnu v Aostě nákupem 10 000 čtverečných metrů na průmyslové ploše dřívější Ilsa Viola, kterou vlastnila autonomní oblast "Valle d’Aosta".
S tímto novým prostorem má společnost Thermoplay další kapacitu k přípravě a výrobě systémů horkého vtoku s vysokou technickou, komerční a ekonomickou hodnotou podle stanovených požadavků. Jeden ze sektorů bude vybaven automatickými transportními systémy FTS připevněnými k podlaze; tyto systémy budou používány hlavně pro manipulaci materiálů a polotovarů v rámci společnosti a dodávají díly potřebné pro montážní systémy. 
Kromě toho byl na této výrobní ploše jako nejdůležitější prvek integrován nový systém zajištění jakosti; tento systém bude řídit a kontrolovat výrobní procesy.
 
Část nové lokality bude věnována vývoji a přípravě prototypů. V tomto sektoru budou instalována další přídavné strojní zařízení pro nové materiály a technologie horkého vtoku tak, aby byly splněny požadavky trhu. Neustálý výzkum a vývoj v sektoru výroby plastových materiálů a neustálé monitorování požadavků rozrůstajícího se trhu zajišťuje společnosti Thermoplay ideální podmínky pro růst a pokračující zlepšování.
 
JAN SVOBODA, s.r.o.
 
  • autor:
  • Jan Svoboda
  • JAN SVOBODA s.r.o.

    JAN SVOBODA s.r.o.

    Komplexní dodávky polotovarů pro formy na plasty, nástroje na lisování plastů a lehkých kovů, obráběcí nástroje, temperační zařízení, regulátory teploty.

FotografieMohlo by vás také zajímat 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník