Regulační jednotka THSync na bázi PC

Regulační jednotka THSync na bázi PC

Nový regulátor THSync na bázi PC od společnosti Thermoplay navazuje na všechny výhody inteligentní jednoduché regulační jednotky, která využívala ke kontrole software pracující pod operačním systémem Windows ®.

Hardware tohoto regulátoru využívá odolné průmyslové PC a rozhraní s plochým panelem 15” TFT. Regulátor ThSync může být připojen k síti s dálkovým ovládáním obsluhou. Uživatelsky přívětivé nastavení lze provádět podle zón, rozsahu nebo skupiny. Speciální funkce ukládání umožňuje rychlé uložení a vyvolání nastavení nekonečného pracovního místa, použití dat na bázi dávek a alarmů. Každé pracovní místo obsahuje stav zařízení, parametry PID2 (termoregulátor) a synoptická nastavení.

Databáze SQL umožňuje ukládat a znovu vyvolávat soubory. Tato data lze ukládat a lokálně graficky zobrazit. Snadná a spolehlivá ochrana pomocí hesla s různými úrovněmi oprávnění zaručuje ochranu před neoprávněným zásahem osob.

Porucha T/C je detekována a signalizována automaticky, přičemž odpovídající zóna je dále regulována v manuálním režimu se stejným pracovním cyklem jako průměrný cyklus jiných zón (podobné chování teploty). Synchronní funkce přírůstku teploty eliminuje teplotní rozdíly různých zón (vlivem různých rychlostí přenosu tepla jednotlivých topení) během spouštění zařízení. Již není potřeba při startu empiricky vypočítat zpoždění zón trysek (nebo low thermal inertia zones). Není vyžadováno automatické doladění parametrů PID2 dokonce i v případě velkých změn u charakteristik tepelného zatížení díky "smart" funkci používané k automatické optimalizaci regulace. Jednoduchý regulátor teploty namontovaný na konzole DIN je vybaven 8 diodami LED se synoptickou kontrolou činnosti systému.

svoboda

svoboda_1

  • autor:
  • archív Jan Svoboda
  • JAN SVOBODA s.r.o.

    JAN SVOBODA s.r.o.

    Komplexní dodávky polotovarů pro formy na plasty, nástroje na lisování plastů a lehkých kovů, obráběcí nástroje, temperační zařízení, regulátory teploty.Mohlo by vás také zajímat 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník