EUROIMPEX CZ s.r.o.

Povltavská 57, 250 67 Klecánky    Zobrazit na mapě

telefon:+420 284 890 969

IČO: 25105442
DIČ: CZ 25105442
IČ DPH: CZ 25105442

Popis firmy

Společnost Euroimpex CZ dodává na český a slovenský trh stroje pro zpracování plastických hmot a periferní zařízení.

Euroimpex CZ zastupuje přední evropské výrobce zařízení pro zpracovatele plastů ve všech oblastechvstřikování, vytlačování, vyfukování.

Do portfolia produktů společnosti patří: periferní zařízení, gravimetrické dávkování, volumetrické dávkování, plastifikační šneci, plastifikační válce, extrudery, pásové dopravníky, chladící zařízení, temperační zařízení, on-line měření, speciální extruzní linky a ostatní zařízení.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem správného zařízení na základě Vašich specifikací a našich dlouholetých zkušeností.

Sortiment/Služby

Zastoupené společnosti:


MAIN TECH
 - PERIFERIE

www.maintechworld.it

Hlavním zaměřením společnosti Main Tech je nabídka periferií pro plastikářský průmysl a v širokém portfoliu naleznete i velmi speciální zařízení. V neposlední řadě, ale patří také ke specialistům na kompletní systémy lisoven a jiných výrobních objektů.

Stebo - EXTRUDERY

www.stebosrl.it

Společnost Stebo pro nás zajišťuje kompletní servis v oblasti plastifikačních jednotek. Nabízíme kompletní jednotky pro vstřikování, vytlačování i vyfukování, ale samozřejmě také jednotlivé komponenty a příslušenství pro každé výrobní zařízení.

Nova Frigo - CHLADICÍ A TEMPERAČNÍ ZAŘÍZENÍ

www.novafrigo.it

Společnost Nova Frigo operuje na trhu s chladící a temperační technikou. Nabízíme díky nim ta nejkvalitnější zařízení od nejmenších agregátů až po kompletní vybavení nových podniků. Není pro nás problém vytvořit centrální chlazení s efektivní kombinací dostupných produktů.
 

Mass International - PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY

www.massinternational.it

Díky Mass International disponujeme širokou škálou všech běžných typů dopravníků, včetně zalomených, šikmých či kloubových. Kromě standartních produktů jsme samozřejmě připraveni Vám nabídnout mnoho speciálních řešení, udělaných na míru. K nabídce pak vždy patří velká variabilita jednotlivých částí, jako jsou například různé povrchy pásů, ochranné klece a třídiče vtoků. 


Scantech - ON-LINE MĚŘENÍ

www.scantech.fr

Společnost Scantech nabízí on–line měření tloušťky materiálu bez použití nebezpečných látek. Revoluční technologie pomocí X-ray paprsků zaručuje vysokou kvalitu bez nutnosti vysokých bezpečnostních pravidel, likvidace nebezpečného odpadu a pravidelných kontrol od SUJB. Široká škála produktů dokážeme přizpůsobit na míru a samozřejmostí je speciální software s možností detailního sledování profilu. 

V neposlední řadě jsme pak díky Scantechu schopni nabídnou on-line měření vlhkosti materiálu, které zefektivni výrobu a lépe reagovaje na vlhkost vstupního materiálu dříve než negativně ovlivní samotnou výrobu. Technologie také umožní efektivně snižovat dopad na životní prostředí, stejně jako snižovat rizika uvnitř výroby.


COLINES - SPECIÁLNÍ EXTRUZNÍ LINKY

www.colines.it

Společnost COLINES se specializuje na výrobu a prodej kompletních extruzních linek. Hlavním doménou společnosti jsou linky na výrobu fólií a to včetně velmi speciálních, jako jsou stretch fólie nebo bublinka. 


DOTECO - GRAVIMETRICKÉ DÁVKOVÁNÍ

www.doteco.com

Doteco je jedním z významných hráčů na trhu s gravimetrickým mícháním a dávkováním. V rámci produkce se pak soustředí především na průmysl pro vytlačování plastů a řídící systémy pro míchání i samotný proces výroby. 

Ostatní zařízení:

D.P.S. - SPECIÁLNÍ PRODUKTY - sekvenční vstřikování, včetně externích jednotek a také atypické průtokoměry, tahače jader a další speciální aplikace

Rotfil - TOPENÍ - topná tělesa, patrony, zástrčky – konektory, termočlánky, regulátory teploty a další
- řadu výrobků máme skladem v České republice 

Steer  - speciální segmenty kompandaučních linek a ostatní atypické produkty, převážně pak pro extruzní linky

S.T.Soffiaggio Technica S.r.l.  - speciální vyfukovací technologie

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (24)

Zveřejněné aktuality (2)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu