MATEICIUC a. s.

Ke Koupališti 370/15, 742 35 Odry    Zobrazit na mapě

telefon:+420 556 312 411

IČO: 60792825
IČ DPH: CZ60792825

Popis firmy

MATEICIUC a.s. je česká výrobní společnost, která je na trhu od roku 1990. Zabývá se vývojem, výrobou, distribucí a exportem plastů, s použitím technologií vytlačování a vstřikování. Vyrábí plastové ochranné trubky, kabelové chráničky, mikrotrubičky, trubky pro rozvody vzduchu, stavební plastové profily, zahradní a průmyslové hadice z měkčeného PVC a drobné výlisky.

Velkokapacitní sériová produkce i atypická malosériová výroba splňuje evropské normy a vysokou kvalitu výrobků dokládá certifikát ČSN ISO 9001:2016.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/Služby

Profily pro zateplovací systémy (ETICS) - Plastové ukončovací a začišťovací profily, lišty v tepelně izolačních a spojovacích systémech ETICS.

Profily omítkové – PVC profily pro vnitřní a vnější omítky. Plastové lišty k ochraně všech rohů a hran před mechanickým poškozením. 

Profily pro sádrokarton – PVC profily pro práci se sádrokartonem. Ukončovací, spojovací a rohové lišty pro suchou stavbu lze nakoupit online v e-shopu Konec sádroše

  • Trubky pro rozvody vzduchu a příslušenství

Dvoustěnné plastové potrubí KLIMAFLEX SB pro rozvody vzduchu, vzduchotechnická zařízení a rekuperační systémy.
Příslušenství pro flexibilní potrubí KLIMAFLEX SB – distribuční boxy ploché a přímé, stropní / stěnové boxy, ostatní příslušenství - záslepky, tlumič hluku, vnější spojky, těsnící kroužky, regulátor průtoku s tlumičem, hliníková páska, talířové plastové ventily.

Dvoustěnné ochranné trubky DUOFLEX a DUOHARD, určené pro mechanickou ochranu kabelů, uložených ve výkopech a kabelovodech.

Jednostěnné ochranné trubky OPTOHARD, určené především pro mechanickou ochranu optických a koaxiálních kabelů.

Ochranné trubky se sníženou hořlavostí PYROSTOP lze použít pro vnější a vnitřní instalace v letištních halách, prostorech metra, kolektorech a na místech, kde je nutné dodržet vysoké protipožární požadavky.

Mikrotrubičky, svazky slouží k ochraně optických kabelů při výstavbě optických přístupových sítí FTTx, mikrotechnologií.

MULTIPACK DB svazek zodolněných mikrotrubiček pevně spojených pláštěm, slouží pro ochranu optických kabelů.    

Zahradní hadice – průhledné i neprůhledné PVC hadice na vodu. 

Průmyslové hadice - PVC hadice s vysokou odolností, tlakové, víceúčelové, na sání nebo výtlak kapalin, plynů i sypkých látek.

Hadičky o přesných délkách – zakázková výroba jednovrstvých, tvarově stálých hadiček, z bezftalátového měkčeného PVC, pro nenáročné aplikace ve zdravotnictví, potravinářství a jiných odvětvích průmyslu.

Vstřikování plastů z různých materiálů: PP, PE, PA, PS ABS, EVA, PMMA, PV. Barevnost je podle stupnice RAL nebo podle dodaného vzoru.

Nástroje pro zakázkovou výrobu jsou navrhovány a vyráběny ve vlastním technologickém centru s moderní nástrojářskou dílnou s CNC obráběcími stroji.

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (25)

Publikované články (4)

Zveřejněné aktuality (1)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník