Nabídky práce - Seřizovač CNC strojů

Seřizovač CNC strojů provádí osazení stroje upínači nářadí, nářadím a upíná materiál. Nastavuje stroj, zkouší a odladit program a nastavení stroje. Provádí výměnu opotřebených nebo poškozených nástrojů ve stroji a korekce v nastavení stroje.

strana 1 z 1
    • EDM / WEDM programátor- Most (Ústecký kraj)

      EDM / WEDM programátor- Most (Ústecký kraj)

      • 23.11.2021
      • ID: 202114792

      Pro nástrojárnu v Korozlukách u Mostu hledáme programátora/ku s praxí v obsluhování EDM zařízení. Vhodný kandidát si sám poradí se seřízením a nastavením stroje. Bude rozumět výkresové dokumentaci a 3D modelům i modelování.

      Oceníme zkušenosti s obsluhou CNC, soustruhu, brusek a vrtaček. Samozřejmostí je manuální zručnost, samostatné a precizní uvažování, pečlivost, ochota spolupráce, zájem o učení se nových věcí a řidičák sk. B.

      Vaše náplň práce:
      - obsluha EDM zařízení
      - tvorba modelů a programů – HSM, CAD apod.
      - určení vhodného nastavení a funkce zařízení
      - upnout a vyrovnat části a nástroje pro EDM
      - kontrola materiálu a hotového výrobku
      - komunikace a spolupráce s ostatními pracovníky

      Co nabízíme:
      - nástup možný ihned
      - zázemí nadnárodní společnosti
      - zaměstnání na hlavní pracovní poměr
      - odpovídající mzdové ohodnocení

      Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

      Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Nejnovější inzeráty

    Nejbližší výstavy a semináře

    Plastikářský slovník