EDM / WEDM programátor- Most (Ústecký kraj)

  • 23.11.2021
  • ID Inzerátu: 202114792

Pro nástrojárnu v Korozlukách u Mostu hledáme programátora/ku s praxí v obsluhování EDM zařízení. Vhodný kandidát si sám poradí se seřízením a nastavením stroje. Bude rozumět výkresové dokumentaci a 3D modelům i modelování.

Oceníme zkušenosti s obsluhou CNC, soustruhu, brusek a vrtaček. Samozřejmostí je manuální zručnost, samostatné a precizní uvažování, pečlivost, ochota spolupráce, zájem o učení se nových věcí a řidičák sk. B.

Vaše náplň práce:
- obsluha EDM zařízení
- tvorba modelů a programů – HSM, CAD apod.
- určení vhodného nastavení a funkce zařízení
- upnout a vyrovnat části a nástroje pro EDM
- kontrola materiálu a hotového výrobku
- komunikace a spolupráce s ostatními pracovníky

Co nabízíme:
- nástup možný ihned
- zázemí nadnárodní společnosti
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

Budu se těšit na Vaše odpovědi!

Kontakt:Kamila Zíková
E-Mail: kamila.zikova@freightpeople.eu
Tel.: +420 778 726 935

Přidejte i Vy inzerci!

Uveřejněte vaši nabídku nebo poptávku. Váš inzerát uvidí více než 35 000 reálných uživatelů portálu za měsíc.

+ Přidat inzerát

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník