Kariéra - Servisní technik

Servisní technik zajišťuje ve spolupráci s pracovníky zákazníka instalaci stroje a zařízení, odstraňování závad během záruční doby, ale i pozáruční servis, který je plánován podle obchodní smlouvy. Zabezpečuje odhalování a odstraňování závažných závad stroje a zařízení, případnou reklamaci stroje a zařízení.

strana 1 z 1
    • Údržbář automobilové a lisovací techniky - ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

      Údržbář automobilové a lisovací techniky - ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

      • 02.09.2019
      • ID: 201910558

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
      - vykonávať bežnú údržbu a nenáročné opravy automobilovej techniky a VZV
      - vykonávať bežnú údržbu a opravy lisovacej techniky podľa polročného harmonogramu
      - viesť evidencie opráv aj automobilovej a lisovacej techniky
      - zabezpečiť servis elektrického vedenia a pomocné práce v rámci firmy
      - zabezpečiť dohľad a servis na linke pre spracovanie fólie
      - obsluhovať vozidlá firmy podľa príkazu na jazdu
      - opravovať nákladné vozidlá všetkých značiek
      - udržiavať poriadok a čistotu v dielni a jej bezprostrednom okolí
      - vykonávať ďalšie práce podľa pokynov priameho nadriadeného

      Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1090 (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

      Zamestnanecké výhody, benefity:
      - stravné lístky
      - práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
      - perspektíva dlhodobej spolupráce
      - možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

      Požadujeme prax a skúsenosti s údržbou a opravou nákladných motorových vozidiel aspoň 3 roky.

      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity

      Vzdelanie v odbore: automechanik

      Vodičský preukaz: B

      Osobnostné predpoklady a zručnosti:
      - manuálna zručnosť,
      - ochota a chuť pracovať
      - zodpovednosť

      Kontaktná osoba: Alena Molnárová
      Tel.: +421904852251

      Zdroj Profesia

    • Prodejce a technik - LONTECH

      Prodejce a technik - LONTECH

      • 04.03.2019
      • ID: 20199833

      Hledáme do svého týmu kolegu pro prodejní a technickou činnost v oboru:
      - řešení problémů se statickou elektřinou a využití statické elektřiny v průmyslu
      - předúpravy povrchů koronou, plazmou a fluorací

      Pracoviště je v Býšti (15 km od Pardubic, 10 km od Hradce Králové).
      Více informací na tel.: +420 603 471 086, www.lontech.cz

    • PBT Rožnov p.R., s.r.o. - servisní technik

    • VÚHŽ a.s. - programátor

      VÚHŽ a.s. - programátor

      • 18.10.2018
      • ID: 20189392

      Pracovní náplň:
      - Udržování stávajících aplikací v C++ a jejich rozšiřování
      - Tvorba nových aplikací od návrhu řešení, tvorbu zdrojového kódu, odladění a testování aplikace, vytvoření dokumentace
      - Zákaznická podpora

      Požadujeme:
      - VŠ vzdělání technického směru
      - Znalost programování v C++ (praxe výhodou), Delphi
      - Komunikativní úroveň AJ
      - Kreativní myšlení a organizační schopnosti
      - Schopnost samostatného řešení dané problematiky v týmu s ostatními odborníky
      - Ochota cestovat

      Nabízíme:
      - dlouhodobou perspektivní práci po úspěšném zaškolení
      - motivující platové ohodnocení
      - zajímavou a tvůrčí práci
      - další profesní rozvoj
      - upotřebení a zdokonalení jazykových znalostí
      - zaměstnanecké výhody, jako jsou např.
      - týden dovolené navíc
      - stravenky
      - možnost bezúročné půjčky
      - příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění

      Bližší informace na kl. 229 nebo na spisakova@vuhz.cz

    • Technik a specialista v průmyslové automatizaci - EXIM - TECH, s.r.o.

    • Hledáme zaměstnance na pozici Servisního Technika

      Hledáme zaměstnance na pozici Servisního Technika

      • 18.06.2018
      • ID: 20188772

      Společnost Labotek Polska je tým inženýrů, kteří pracují s nadšením na všech realizovaných projektech.

      Našim klientům poskytujeme podporu v každé fázi realizace investic od poradenství a návrhu až po instalace nabízených služeb.

      V současné době nabízíme zařízení takových společností, jako jsou Labotek A/S, TSM Controls, Helios Systems GmbH, Dyncacon.

      Zveme vás k návštěvě našich webových stránek www.labotek.pl/csHledáme zaměstnance na pozici Servisního Technika

      Povinnosti:

      • spuštění nových zařízení,

      • provádění záručních a pozáručních oprav,

      • výběr náhradních dílů,

      • diagnostika poruch,

      • vedení školení a prezentací pro klienty

      • technická podpora obchodního oddělení,

      Požadavky:

      • znalost problematiky v oblasti elektroniky, mechaniky a pneumatiky,

      • řidičský průkaz kategorie B,

      • znalost kancelářské sady MS Office,

      • dostupnost

      • znalost angličtiny,

      Další dovednosti:

      • elektrická oprávnění až do 1kV, Pošlete prosím životopis s fotografií a motivační dopis na adresu grzegorz@labotek.plAREA OF OPERATION : CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA

Nejbližší výstavy a semináře