Technik kvality, měření - IMS - Drašnar s.r.o.

  • 30.03.2023
  • ID Inzerátu: 202316767

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání technického zaměření nebo minimálně 5 let praxe s měřením na 3D
- Znalost práce s měřením na 3D měřicích přístrojích
- Z nalost čtení výkresů a práce s modely
- K omunikace v AJ nebo NJ (mírně pokročilý)

Náplň práce:
- měření 2D, 3D, scan
- tvorba postupů pro měření
- spolupráce na FMEA procesu
- spolupráce na vypracování QM plánu
- provádění analýz MSA
- vytváření konceptů měření a měřících přípravků
- spolupráce na dokumentaci projektu, hodnocení dílů a zkoušky forem

Nabízíme:
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
- výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na životní pojištění
- zvláštní prémie

Kontakt »

Přidejte i Vy inzerci!

Uveřejněte vaši nabídku nebo poptávku. Váš inzerát uvidí více než 35 000 reálných uživatelů portálu za měsíc.

+ Přidat inzerát

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník