Technolog vstřikování plastů - AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

  • 09.03.2023
  • ID Inzerátu: 202316661

Miesto práce: Tupá

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto): Od 2 185 EUR/mesiac
*z toho 1900€ brutto FIX + 15% bonus po skúšobnej dobe, finálna mzda sa odvíja od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- riadenie a organizácia výrobného procesu v rámci prideleného personálu
- vedenie, motivovanie a kontrola pracovného výkonu tímu vedúcich smien
- prideľovanie pracovných úloh vedúcim smien
- predisponovanie a plánovanie materiálu do výrobného procesu
- vykonávať skúšky foriem a nástrojov po technických zmenách, podporovať projektového inžiniera a tím pre nové nábehy
- evidencia vykonaných zmien vo výrobnom procese po technologických zmenách
- aktualizácia technologických postupov (zoraďovacie listy) na základe vykonaných zmien aby sa spĺňali požiadavky zákazníka
- optimalizácia výrobného procesu po závažnejších zásahoch a implementáciách
- úzka spolupráca s inžiniermi kvality, s oddelením nástrojárov a údržby, s projektovým oddelením pri nábehu nových projektov
- podpora pri riešení technologických problémov vo výrobe
- evidovanie zistených problémov alebo nedostatkov a navrhovanie dlhodobých zlepšení pre dané nedostatky
- návrhy nápravných opatrení pri riešení problémov
- navrhovať nové výrobné postupy alebo zmeny existujúcich výrobných procesov v zmysle zásad štíhlych výrobných procesov s cieľom zlepšiť produktivitu, efektívnosť, kvalitu a bezpečnosť výroby

Zamestnanecké výhody, benefity:
- 5 dní doplnkovej dovolenky pre zamestnanca, pri zvyšovaní kvalifikácie na vysokej škole
- jednorázová finančná odmena za prínos nových zamestnancov
- platené voľno v prípade vlastnej svadby nad rámec zákona (1 deň)
- platené voľno v prípade narodenia dieťaťa nad rámec zákona (2 dni)
- sick day ( 3 dni / rok )
- ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy
- jednorázový bonus za odpracované roky (5 a 10 rokov vo firme)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: technické odbory

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Excel - Mierne pokročilý
- Microsoft Word - Mierne pokročilý
- Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: technológ, nastavovač vstrekolisov, procesný inžinier vstrekovanie plastov

Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
- Skúsenosti s vedením ľudí
- Skúsenosti s rozvojom a motiváciou personálu
- Odolnosť voči stresu
- Strategické myslenie, schopnosť doťahovať veci do
konca
- Znalosť automotive štandardov IATF 16949; VDA
- Skúsenosti s nastavovaním vstrekolisov značky Demag a Engel
- Znalosť plastových granulátov
- Znalosť všetkých technologických postupov spojených s vstrekovaním plastov od sušenia materiálu až po finálne úpravy pohľadových vlastností dielov

Kontakt »

Zdroj Profesia

Přidejte i Vy inzerci!

Uveřejněte vaši nabídku nebo poptávku. Váš inzerát uvidí více než 35 000 reálných uživatelů portálu za měsíc.

+ Přidat inzerát

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník