Inžinier Technológie - HYDAC ELECTRONIC, s.r.o.

  • 16.06.2023
  • ID Inzerátu: 202317254

Spoločnosť: HYDAC ELECTRONIC, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Tvrdošín
Oddelenie: oddelenie Technológie
Dátum nástupu: ihneď / dohodou

Pracovná náplň:

Zavedenie novej výroby

• Podieľanie sa na vývoji produktov
• Zhodnotenie vyrobiteľnosti produktu
• Vypracovanie odhadu nákladov (personál, výrobný čas, investície)
• Aktívna komunikácia so zadávateľom projektu
• Návrh výrobného procesu a layoutu výroby so zohľadnením logistických tokov a aplikovaním LEAN princípov
• Výber technológie a dodávateľov
• Aktívna účasť na obstarávaní výrobnej technológie
• Stavba, nastavenie a validácia výrobnej technológie
• Optimalizácia výrobného procesu tak, aby spĺňal požadované kritériá
• Príprava technologickej dokumentácie
• Podieľanie sa vytvorení zaškoľovacieho plánu
• Vypracovanie časových snímok

Starostlivosť o existujúcu výrobu

V prípade vzniku odchýlky od požadovaných kritérií (kvalita, cyklový čas,...):

• Hľadanie koreňovej príčiny problému
• Zavádzanie efektívnych nápravných opatrení

Vylepšovanie existujúcej výroby

• Aktívna účasť na zvyšovaní efektívnosti výrobného procesu s využitím metód Lean, SixSigma
• Zlepšovanie ergonómie a bezpečnosti na pracoviskách

Požiadavky:

• VŠ vzdelanie v odbore: Elektrotechnika, prípadne strojárstvo s kladným vzťahom k elektrotechnike
• Jazykové znalosti: Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• Znalosť výrobných technológií a princípov
• Základné znalosti hydraulických systémov
• Čítanie technickej dokumentácie
•Základy projektového riadenia
• Znalosť práce s MS Office
• Schopnosť pracovať v tíme

Benefity:

• 13. + 14. plat
• Flexibilný pracovný čas
• Jazykové kurzy priamo na pracovisku
• Školenia zamerané na rozvoj odborných znalostí
• Pravidelné prehodnotenie základnej mzdy na ročnej báze
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• Perspektíva kariérneho rastu

Platové podmienky:

• Nástupný plat: od 1.200€ / mesiac v závislosti na skúsenostiach kandidáta

Zoznam voľných pracovných miest: www.hydac-electronic.sk/kariera

Kontakt:Michal Kravský
E-Mail: electronic-ts@hydac.com
Tel.: +421 908 356 724

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník