Manažer obchodu - Ecocycle s.r.o

  • 25.03.2024
  • ID Inzerátu: 202418840

Místo výkonu práce: Libíň, Sedlčany

Nabízíme zajímavou práci v oblasti odpadového hospodářství a mezinárodního obchodu s denním využití cizích jazyků.

Společnost Ecocycle s.r.o. je česká společnost působící v oblasti recyklací odpadů, a to zejména čistých průmyslových plastů.

Náplň práce:
• Komunikace s dosavadními dodavateli a odběrateli (ČR, Evropa, Asie)
• Vyhledávání nových příležitostí nákupu a prodeje materiálu
• Obchodní jednání, uzavírání smluv a realizaci zakázek
• Kontrola finančního plnění, příprava podkladů pro vystavování faktur a vymáhání pohledávek
• Komunikace s logistickými firmami - (objednávky – kamiony, kontejnery)
• Administrativa spojená s obchodem – vytváření kalkulací, nabídek, analýz prodejů a nákupů
• Celní řízení – příprava podkladů, komunikace s Celní správou
• Služební cesty (ČR zřídka také okolní státy)

Co Vám můžeme nabídnout
• Platové ohodnocení vč. provize z prodeje závisí na zkušenostech
• Klouzavou pracovní dobu
• 3 dny zdravotního volna (sick-days)
• 4 týdny dovolené
• Služební vozidlo na služební cesty
• Notebook, mobilní telefon

Co od Vás očekáváme:
• Požadované vzdělání: Vyšší odborné, VŠ
• Znalost práce na PC – MS office (Excel, Word, PowerPoint) , aktivní znalosti internetu, webu a sociálních sítí
• Jazyková znalost
     - Anglický jazyk podmínkou (slovem i písmem na výborné úrovni)
     - Německý jazyk výhodou (slovem i písmem)
     - Další jazyky výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Praxe, znalosti a zkušenosti v oboru plastů vyžadovány
• Forma spolupráce na živnostenský list

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: eco.ecocycle@gmail.com popř. telefonicky Petru Mikolášovou 720044296.

Kontakt:OBCHOD Ecocycle
E-Mail: info@ecocycle.cz
Tel.: +420 774 644 365

Přidejte i Vy inzerci!

Uveřejněte vaši nabídku nebo poptávku. Váš inzerát uvidí více než 35 000 reálných uživatelů portálu za měsíc.

+ Přidat inzerát

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník