Synventive Molding Solutions s.r.o. na nové adrese

  • 16.12.2010

firma Synventive Molding Solutions s.r.o, česká pobočka předního světového výrobce temperovaných vtokových systémů do forem na vstřikování plastu se stěhuje do nových moderních kanceláří v Praze

Od 20.12.2010 budeme na adrese: Sezemická 2757/2, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, tel.: +420 226 20 30 00, fax: +420 226 20 30 11. Tato změna přinese přiblížení k zákazníkům, lepší infrastrukturu, moderní komunikační technologie a příjemné pracovní prostředí. Hladký přechod na novou adresu a na nová telefonní čísla je zajištěn.

Nové kanceláře jsou vybaveny novým telefonním systémem, evidujícím mj. ztracená volání, takže každý ze zaměstananců bude mít přehled o tom, kdo mu volal. Budova je napojena optickými vlákny na páteřní internetovou síť, což zaručí spolehlivost a rychlost připojení, potřebnou zejména pro oddělení konstrukce, které bude počátkem nadcházejícího roku opět rozšířeno. Kanceláře jsou plně klimatizované a nabízejí maximální pracovní pohodlí. Budeme tak moci reagovat na požadavky našich klientů rychleji a efektivněji.

Těšíme se na výbornou spolupráci se svými klienty i v nadcházejícím roce a z nového zázemí.

Jan Pavel - Marketing

  • autor:
  • Synventive Molding Solutions s.r.o
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník