Granitol - držitelem ocenění Obal roku

  • 11.04.2012

GRANITOL akciová společnost je několikanásobným držitelem ocenění Obal roku, udělovaným obalovým institutem SYBA

V roce 2006 ocenění za Smrštitelnou fólii pro skupinové balení Granoten ® SkX

Jde o vícevrstvé koextrudované teplem smrštitelné fólie, které jsou určeny zejména pro skupinové balení PET lahví 1,5 a 2 l, ale mají velmi široké možnosti použití při skupinovém balení výrobků. Jejich optické vlastnosti - nízký zákal, vysoký lesk jsou vynikající a zvyšují atraktivitu obalu, jako nosiče reklamního sdělení. Více o produktu naleznete zde.

V roce 2007 ocenění za Fólii pro osobní hygienu Hygiten ®

Fólie jsou určené pro výrobu dámských vložek jako vnější vrstva či pro jednotlivá balení vložek a dalších hygienických produktů, kterými jsou dětské pleny či inkontinenční pleny. Více o produktu naleznete zde.

V roce 2010 ocenění za Permanentně antistatickou fólii Mikroten ® M*S

Fólie s obsahem permanentního antistatika (PAS) byla primárně vyvinuta pro balení výbušnin. Lze ji využít v elektrotechnickém průmyslu pro balení širokého spektra výrobků (např. elektronika s integrovanými obvody), které mohou být poškozeny elektrostatickým výbojem. Permanentně antistatická fólie najde využití také v potravinářském průmyslu pro balení práškových materiálů. V ČR není jiný výrobce těchto speciálních fólií. Více o produktu naleznete zde.

V roce 2011 ocenění za Fólii Mikroten ® M*S s obsahem antiscratch aditiva

Fólie se používají pro balení širokého spektra výrobků (technické předměty, světlomety, LCD obrazovky, elektronika, a j.), které jsou náchylné na poškrábání. Výrobky s povrchem choulostivým vůči poškrábání mohou být při přepravě a skladování znehodnoceny v důsledku tření o obalový materiál. Obvykle se jedná o plasty v automobilovém průmyslu a elektronice, které musí být chráněny při přepravě k další výrobní operaci nebo při expedici k finálnímu zákazníkovi ve spotřebitelském balení. Více o produktu naleznete zde.

V letošním roce se bude konat již 18. ročník soutěže Obal roku 2012 a s jakou novinkou přijde GRANITOL....?
GRANITOL akciová společnost je několikanásobným držitelem ocenění Obal roku, udělovaným obalovým institutem SYBA

www.granitol.cz

  • autor:
  • red.
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník