Prezentační dny firmy Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.

Prezentační dny firmy Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.

Zvyšující se poptávka po úsporných strojích přivedla na český a slovenský trh nové plně elektrické a hybridní stroje korejského výrobce Woojin Selex. Tyto stroje byli představené na prezentačních dnech firmy Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.

Ve dnech 17. a 18. Května 2011 navštívilo školící centrum firmy Vstřikovací systémy pro plast na 60 odborných účastníků z 25 firem z Čech i Slovenska. Byli seznámeni s novými řadami vstřikovacích lisů.  Jednalo se o nové plně elektrické vstřikovací lisy řady TE a hybridní vstřikovací lisy řady TH, s novými koncepty:


Kloubového uzavíracího systému vedeného po prizmatech s jednoduchým upínáním vyhazovačů, přesným vedením pohyblivé desky, zvýšené tuhosti desky a snížení třecích sil pohyblivé desky.  

Nové vstřikovací jednotky vedené po prizmatech a duální ukotvení jednotky k pevné desce. Se snadnější výměnou komory a přesným příjezdem vstřikovací komory. Výhodou je též nový systém nabírání materiálu.


Dále byli předvedené periferie italského výrobce Simatec a prezentacI zakončil zástupce Raiffeisen Bank s informacemi o možnosti financování nákupu nových stojů pomocí leasingu.

18. Května obohatil program svou přednáškou „ Svět plastů po K2010“ a následnou diskusí p. Zeman. Po oba dny přispívala k dobré náladě cimbálová muzika Hastík.

Jednatel společnosti Vstřikovací systémy pro plast Tomáš Vingrálek zhodnotil akci „ díky kladným ohlasům návštěvníků na nové řady strojů, které jsou uvedeny do prodeje od začátku roku 2011“ jako velice úspěšnou.

  • autor:
  • archív VSP s.r.o

FotografieMohlo by vás také zajímat 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník