Katalóg firem - ISO IATF 16949

ISO / TS 16949, systém pro řízení kvality v automobilovém průmyslu, byl poprvé vytvořen v roce 1999 ve spolupráci s IATF (International Automotive Task Force) a technickou komisí ISO (International Organization for Standardization) pro řízení kvality (ISO / TC 176). Od té doby se stala jednou z nejpoužívanějších mezinárodních norem v automobilovém průmyslu, která si klade za cíl sladit různorodé posuzování certifikačních systémů v celosvětovém dodavatelském řetězci automobilového průmyslu.

IATF oznámila, že v říjnu 2016 zveřejní novou mezinárodní normu IATF 16949: 2016, která nahradí dosavadní ISO / TS 16949: 2009. Nová IATF 16949: 2016 bude v souladu s nejnovější verzí normy ISO 9001: 2015 a bude plně respektovat její strukturu a požadavky . Tato norma nebude samostatnou normou pro řízení kvality, ale bude zavedena jako doplněk ve spojení s normou ISO 9001: 2015.

IATF úzce spolupracuje s organizací ISO, a to prostřednictvím své účasti v komisi ISO / TC 176. Tím je zajištěno dodržování normou ISO 9001.

Důležité je upozornit, že IATF 16949: 2016 bude plně respektovat strukturu ISO 9001: 2015 a také z tohoto důvodu je pro obě normy nastaven stejný čas prechodu- 3 roky, který byl spuštěn vydáním normy ISO 9001 v září 2015 a končí zářím 2018.

strana 1 z 1
 • ADDIPLAST GROUP

  ADDIPLAST GROUP

  ADDIPLAST se specializuje na vývoj, výrobu, samozhášivou úpravu a kolorování plastových kompaundů a masterbatchí - polyamidy, polyolefiny, styreny,...

 • FREMACH TRNAVA, s.r.o.

  FREMACH TRNAVA, s.r.o.

  Fremach s.r.o. je dodavatelem vysoce kvalitních precizních plastových, kovových, mechanických komponentů pro automobilový průmysl.

 • GRAFE Advanced Polymers GmbH

  GRAFE Advanced Polymers GmbH

  Barevné masterbatche, aditiva a funkční plastové kompaundy.

 • INTROPLAST, a.s.

  INTROPLAST, a.s.

  Nosným výrobním artiklem jsou plastové komponenty do svítidel, LED televizorů a pro automobilový průmysl.

 • JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

  JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

  Certifikovaný výrobce plastových komponentů pro automobilový, elektronický a průmyslový trh. Hlavní aktivitou je lisování plastů a jejich následné... • PF PLASTY CZ s.r.o.

  PF PLASTY CZ s.r.o.

  Výroba vstřikovacích forem, výroba výlisků z termoplastů a výlisků s reflexními plochami, lisování optických dílců, výlisky velkých pouzder světel,...

 • SKD Bojkovice, s.r.o.

  SKD Bojkovice, s.r.o.

  Výroba - vstřikovací formy, lisování a montáž plastových dílů do automobilového průmyslu, služby, servis v oblasti plastových dílů a montovaných...

 • Termoplast, s.r.o.

  Termoplast, s.r.o.

  Výroba plastových dílů technologií vstřikování pro automobilový a elektrotechnický průmysl, montáž plastových dílů, tampoprint.

 • TRIPLUS SK, s.r.o.

  TRIPLUS SK, s.r.o.

  Výroba a prodej plastových výlisků, frézovací nástroje, brousící a soustružnické nástroje, pískování a laserové svařovací stroje.

strana 1 z 1
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu