ISO IATF 16949 - Katalóg firem

ISO / TS 16949, systém pro řízení kvality v automobilovém průmyslu, byl poprvé vytvořen v roce 1999 ve spolupráci s IATF (International Automotive Task Force) a technickou komisí ISO (International Organization for Standardization) pro řízení kvality (ISO / TC 176). Od té doby se stala jednou z nejpoužívanějších mezinárodních norem v automobilovém průmyslu, která si klade za cíl sladit různorodé posuzování certifikačních systémů v celosvětovém dodavatelském řetězci automobilového průmyslu.

IATF oznámila, že v říjnu 2016 zveřejní novou mezinárodní normu IATF 16949: 2016, která nahradí dosavadní ISO / TS 16949: 2009. Nová IATF 16949: 2016 bude v souladu s nejnovější verzí normy ISO 9001: 2015 a bude plně respektovat její strukturu a požadavky . Tato norma nebude samostatnou normou pro řízení kvality, ale bude zavedena jako doplněk ve spojení s normou ISO 9001: 2015.

IATF úzce spolupracuje s organizací ISO, a to prostřednictvím své účasti v komisi ISO / TC 176. Tím je zajištěno dodržování normou ISO 9001.

Důležité je upozornit, že IATF 16949: 2016 bude plně respektovat strukturu ISO 9001: 2015 a také z tohoto důvodu je pro obě normy nastaven stejný čas prechodu- 3 roky, který byl spuštěn vydáním normy ISO 9001 v září 2015 a končí zářím 2018.

strana 1 z 1

 • JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

  JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

  Plastové komponenty pro automobilový, elektronický a průmyslový trh, lisování plastů, montáž, lakování, PVD povlakování plastů, výroba expandovaného...

 • JOPP Automotive s.r.o.

  JOPP Automotive s.r.o.

  Technická zařízení pro automobilový průmysl, systémy pro mazání a chlazení motoru, technologie sintrování, vstřikování plastů.

 • Josef Schimmel Slovakia s.r.o.

  Josef Schimmel Slovakia s.r.o.

  Filtrační technologie, filtry a sítka z kovu, plastové filtry, plastové síta, vstřikování plastů.

 • K.D. Feddersen CEE GmbH

  K.D. Feddersen CEE GmbH

  K.D. Feddersen dodáva inženýrské plasty, kompaundy AKRO-PLASTIC, masterbatche a biodegradovatelné biokompaundy

 • Klauke Slovakia s.r.o.

  Klauke Slovakia s.r.o.

  Výroba konektorů, kovových výlisků, kontaktů a kabelových svazků, lisování kabelových terminálů, galvanizování kabelových terminálů, nástroje a...

 • Linaset a.s.

  Linaset a.s.

  Výroba vstřikovacích forem pro termoplasty a termosety,technické výlisky pro automotive a jiné průmyslové obory, montáž výrobků.


 • PF PLASTY CZ s.r.o.

  PF PLASTY CZ s.r.o.

  Výroba vstřikovacích forem, výroba výlisků z termoplastů a výlisků s reflexními plochami, lisování optických dílců, výlisky velkých pouzder světel,...

 • SILON s.r.o.

  SILON s.r.o.

  SILON je výrobcem technických kompaundů a polyesterových střiží. Nabízí plastové směsi na bázi polyolefinů a polyesterová vlákna.

 • Termoplast, s.r.o.

  Termoplast, s.r.o.

  Technické plastové díly pro automobilový a elektrotechnický průmysl, vstřikování plastů, výroba vstřikovacích forem, montáž plastových dílů, plastové...

 • Trend Technologies Slovakia

  Trend Technologies Slovakia

  Specializujeme se na lisování a montáž plechových a plastových výlisků pro automobilový a elektrotechnický sektor.

 • TRIPLUS SK, s.r.o.

  TRIPLUS SK, s.r.o.

  Výroba a prodej plastových výlisků, frézovací nástroje, brousící a soustružnické nástroje, pískování a laserové svařovací stroje.

strana 1 z 1
 

Přidejte Vaši firmu

Přidejte vaši firmu do katalogu pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc

+ Přidat firmu