ISO IATF 16949 - Katalóg firem

ISO / TS 16949, systém pro řízení kvality v automobilovém průmyslu, byl poprvé vytvořen v roce 1999 ve spolupráci s IATF (International Automotive Task Force) a technickou komisí ISO (International Organization for Standardization) pro řízení kvality (ISO / TC 176). Od té doby se stala jednou z nejpoužívanějších mezinárodních norem v automobilovém průmyslu, která si klade za cíl sladit různorodé posuzování certifikačních systémů v celosvětovém dodavatelském řetězci automobilového průmyslu.

IATF oznámila, že v říjnu 2016 zveřejní novou mezinárodní normu IATF 16949: 2016, která nahradí dosavadní ISO / TS 16949: 2009. Nová IATF 16949: 2016 bude v souladu s nejnovější verzí normy ISO 9001: 2015 a bude plně respektovat její strukturu a požadavky . Tato norma nebude samostatnou normou pro řízení kvality, ale bude zavedena jako doplněk ve spojení s normou ISO 9001: 2015.

IATF úzce spolupracuje s organizací ISO, a to prostřednictvím své účasti v komisi ISO / TC 176. Tím je zajištěno dodržování normou ISO 9001.

Důležité je upozornit, že IATF 16949: 2016 bude plně respektovat strukturu ISO 9001: 2015 a také z tohoto důvodu je pro obě normy nastaven stejný čas prechodu- 3 roky, který byl spuštěn vydáním normy ISO 9001 v září 2015 a končí zářím 2018.

strana 1 z 1
 • ADDIPLAST GROUP

  ADDIPLAST GROUP

  Samozhášivá úprava a kolorování plastových kompaundov a masterbatchí - polyamidy, polyolefiny, styreny, polyestery na vstřikování a extruzi.

 • AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

  AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

  Lisování plastových výrobků, plastové díly interiéry automobilů, středové konzoly, palubky, odkládací prostory, technické plastové díly, plastové...

 • Color track, s. r. o.

  Color track, s. r. o.

  Lakování plastových dílů pro automotive a průmysl z ABS, PP, PS, PA, PE, HDPE, broušení a montáž plastových dílů, lakovací linka Venjakob,...

 • FREMACH TRNAVA, s.r.o.

  FREMACH TRNAVA, s.r.o.

  Mechanické plastové produkty pro automobilový průmysl, vstřikování plastů, svařování plastů, lisovna plastů, lakování plastů, plastové výlisky.

 • GRAFE Polymer Solutions GmbH

  GRAFE Polymer Solutions GmbH

  Barevné masterbatche, aditivní masterbatche, kombibatche, kompaundované materiály.

 • IMS-Drašnar s.r.o.

  IMS-Drašnar s.r.o.

  Plastové výrobky pro automotive, vývoj plastových výrobků, výroba vstřikovacích forem, montáž plastových výlisků, nástrojárna - výroba forem.


 • INTROPLAST, a.s.

  INTROPLAST, a.s.

  Plastové výlisky pro automotive, technické plastové díly, výlisky pro zdravotnictví a chemický průmysl, výlisky pro zahradní techniku a jiné.

 • JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

  JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

  Plastové komponenty pro automobilový, elektronický a průmyslový trh, lisování plastů, montáž, lakování, PVD povlakování plastů, výroba expandovaného...

 • Josef Schimmel Slovakia s.r.o.

  Josef Schimmel Slovakia s.r.o.

  Filtrační technologie, filtry a sítka z kovu, plastové filtry, plastové síta, vstřikování plastů.

 • K.D. Feddersen CEE GmbH

  K.D. Feddersen CEE GmbH

  Inženýrské plasty, masterbatch, biologicky odbouratelné biokompaundy, termoplasty, technické plasty - prodej, bioplasty dodavatelé.

 • Linaset a.s.

  Linaset a.s.

  Výroba vstřikovacích forem pro termoplasty a termosety,technické výlisky pro automotive a jiné průmyslové obory, montáž výrobků.


 • Plastcom, spol. s r.o.

  Plastcom, spol. s r.o.

  Komplexní služby v oblasti vývoje, výroby, recyklace a aplikace konstrukčních plastů pro vstřikování (termoplasty) včetně technické podpory.

 • Sigmaplast a.s.

  Sigmaplast a.s.

  Technické plastové díly, plastové výlisky, plastové díly pro automotive, vstřikování plastů, lisování plastů.

 • SILON s.r.o.

  SILON s.r.o.

  Kompaundy plastů, kompaundace plastů, výroba syntetických vláken, plastové směsi na bázi polyolefinů, polyesterová vlákna, mikrovlákna, PET vlákna,...

 • Termoplast, s.r.o.

  Termoplast, s.r.o.

  Technické plastové díly pro automobilový a elektrotechnický průmysl, vstřikování plastů, výroba vstřikovacích forem, montáž plastových dílů, plastové...

 • VEGUM a.s.

  VEGUM a.s.

  Gumárenská výroba, vytlačována a lisovaná technická pryž, gumárenské směsi, gumové těsnění, výrobky z pryže, profily z plastů a gumy.

strana 1 z 1
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník