• Úvod
  • Odborné články
  • ORYCON uvádí na trh novou generaci vícenásobných trysek s nízkým profilem „Palačinka“

ORYCON uvádí na trh novou generaci vícenásobných trysek s nízkým profilem „Palačinka“

ORYCON uvádí na trh novou generaci vícenásobných trysek s nízkým profilem „Palačinka“

ORYCON EU a.s. představuje jako novinku ve svém sortimentu vícenásobnou trysku určenou pro vstřikování dílů s uložením v těsné blízkosti vedle sebe ve formě, a to až pro 4 výlisky.

Svoji přezdívku „palačinka“ získala tato tryska díky své velmi nízké zabudovací výšce, která je pouhých 50 mm s možností roztečí 25, 30 a 32 mm mezi centry. Tato tryska překonává veškeré nedostatky svých předchůdců, vychází ze zkušeností nabytých aplikacemi trysek z vlastní stáje, tak z problémů konkurenčních aplikací, jako roztahování a stahování v důsledku kolísání teplot, nerovnoměrné rozložení teplot mezi hroty, špatné těsnění, což znamenalo tendenci úniku plastu a časté problémy topení.

Vzhledem k malé výšce trysky jsou eliminovány změny vlivem tepelné roztažnosti na zanedbatelnou hodnotu, automaticky je tímto odstraněna většina z výše zmíněných problémů. Robustní pevně uložené trubkové topení, které je běžně využito pro vytápění rozvaděčů, je zabezpečeno vrstvou speciálního materiálu pro dosažení lepšího přenosu  tepla z nekrytého povrchu do těla trysky a zaručuje dostatečně silný a trvalý zdroj tepla, zatímco geometrie těla umožňuje jeho rovnoměrné rozložení. Těsnění všech výstupů je řešeno samostatně pro každý jednotlivý hrot bočními plochami pro lepší regulaci a výrazné snížení protitlaku proti těsnění.

Vícenásobná tryska „palačinka“ byla úspěšně použita u aplikací z technických plastů.

KLASICKÉ REGULÁTORY ORYCON DC 900 ZA CENU, KTERÁ PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPÍ.

Firma Orycon v loňském roce uvedla na trh již klasický regulátor horkých vtoků DC 900. Jedná se o ergonomický a kompatibilní regulátor s hliníkovou konstrukcí, instalovaným mikroprocesorem a  možností kalibrace ve stupních Celsia i Fahrenheita. Regulátor je schopen snímat termosenzory typu J a K. Dlouholetým vývojem bylo dosaženo vysoké spolehlivosti a velmi snadného ovládání pro obsluhu. Regulátory řady DC 900 jsou kompatibilní s moduly taktéž jiných značek.

I1 
  

Jednotlivé moduly jsou určeny každé zóně horkého systému samostatně.  Robustní hliníková konstrukce umožňuje velmi snadné ochlazení obvodů a tím přispívá k dobré funkci a výborné životnosti modulů.

I2 
  

Moduly regulátoru DC 900 mají též možnost omezení proudu, nastavitelného obsluhou, chránící před poškozením. Neoddělitelnou výhodou je též hlášení poruch přerušeného termosenzoru, přerušení topení, samooptimalizace a přesnost s jakou jsou regulátory Orycon schopny pracovat.

I3 
  

Pro bližší informace :
info@ryconeu.cz , www.oryconeu.cz

  • autor:
  • Bohumil Cempírek
  • CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

    CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

    Komplexní řešení forem, miniaturní hydraulické vstřikovací lisy BABYPLAST, temperační přístroje, průmyslová robotizace, výroba plastových výlisků.Mohlo by vás také zajímat 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník