TITAN -Tatraplast s.r.o.

Bystrická cesta 5644, 034 01 Ružomberok    Zobrazit na mapě

IČO: 36440124
DIČ: 2022130330
IČ DPH: SK2022130330

Popis firmy

Prodej prosvětlovacích systémů z polykarbonátů - desky, tyče, profily z plastů, polykarbonátové dutinkové desky AKYVER a příslušenství, polykarbonátové desky plné, polypropylénové dutinkové desky AKYLUX, plexisklo XT resp. GS, desky pro reklamu, protihlukové stěny (PMMA XT, Plexiglas SOUNDSTOP GS, GSCC), clony z měkčeného PVC (PVC závěsy do vratových otvorů), materiál na autoplachty.Technické plasty, polyethylen (PE), polypropylen (PP), polyamid ( PA), PVC ..., svářečky na plasty, trapéz a vlnovky ze sklolaminátu, trapézy a vlnovky z polykarbonátu, trapézy z PVC, obloukové světlíky, pásové světlíky, bodové kopulové světlíky, skleníky Materiál pro reklamu, Akyprint - možnost přímé digitálního tisku, zastřešení bazénů AKYPOOL, hliníkové profily, Al plechy, Al pravoúhlé trubky, ... - Více na webové stránce: www.titan-tatraplast.sk. Materiály na: světlíky - obloukové, pásové, bodové. Markýzy, Přístřešky, Protihlukové stěny, zimní zahrady, Skleníky, Autoplachty, Bazény, Nádrže, Septiky, Svářečky na plasty. Svařovací dráty na plasty.Dodávky materiálů: dutinkové polykarbonáty, Polypropylen PP, Polyethylen PE a jiné.

Sortiment/Služby

Transparentní plasty a příslušenství, dutinkové polykarbonátové desky, prosvětlení fasád, dutinkové polypropylénové desky, kompaktní PC desky kompaktní akrylátové desky, kompaktní polyesterové desky, vlnité desky z tvrzeného PVC, vlnité desky z vlnitého sklolaminátu, trapézové a vlnovkové PC desky, profily a příslušenství pro montáž PC dosiek.Technické plasty a polotovary, PP, PVC, měkčené PVC, PVC-C, PVDF, PE-500, PE-1000, PA, PTFE.Stroje a svářečky WEGENER.Horúcovzdušné svářecí pistole extruze svářečky, svařovací stroje, ohýbací a ohraňovací stroje, kontrolní a měřící přístroje, deponačná technika.Materiály pro reklamu a logistiku.Svetlíkové systémy. Vnitřní plastové parapety Alfasill. Solární články AKYSUN. Zastřešení bazénů Akypool. Skleníky

Fotografie

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (42)

Publikované články (34)

Zveřejněné aktuality (7)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník