ISO 50001 - Katalóg firem

Záměrem je umožnit organizaci systematicky sledovat přístup k dosažení trvalého zlepšování energetické účinnosti, energetické účinnosti, využívání energie a spotřeby v organizaci. ISO 50001 může být zavedena v organizaci samostatně, nebo i integrovaně, např. s normami ISO 9001, či ISO 14001. Je určena pro všechny typy organizaci, které chtějí mít nastavenou energetickou politiku a na veřejnost ji prokazovat vydaným osvědčením. ISO 50001 je založena na modelu manažerského systému neustálého zlepšování, kde jedním s parametrů sledování je i neustálé zlepšování hospodaření s energií, čehož důsledkem je úspora finančních prostředků.

strana 1 z 1
 • AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

  AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

  Lisování plastových výrobků, plastové díly interiéry automobilů, středové konzoly, palubky, odkládací prostory, technické plastové díly, plastové...

 • ARBURG spol. s.r.o.

  ARBURG spol. s.r.o.

  Vstřikovací stroje, vstřikolisy, příslušenství pro plasty, dvoukomponentní vstřikování, automatizace výroby, aditivní výroba, dopravníky pro...

 • GRAFE Polymer Solutions GmbH

  GRAFE Polymer Solutions GmbH

  Barevné masterbatche, aditivní masterbatche, kombibatche, kompaundované materiály.

 • HASCO AUSTRIA GmbH

  HASCO AUSTRIA GmbH

  Standardizované, normalizované díly, horké vtoky, systémy horkých vtoků, příslušenství forem na plasty a gumu, temperace a chlazení, K-normálie,... • Röchling Industrial Tábor s. r. o.

  Röchling Industrial Tábor s. r. o.

  Plastové polotovary, extrudované a lisované desky, tyče, profily a svařovací dráty pro 3 divize: Automotive, Medical a Industrial.

 • Simona Plast-Technik s.r.o.

  Simona Plast-Technik s.r.o.

  SIMONA termoplastové polotovary, plastové armatury, plastové trubky, potrubí, hadice, trubky, vodovodní potrubí plastové, plastové profily, desky,...

 • VEGUM a.s.

  VEGUM a.s.

  Gumárenská výroba, vytlačována a lisovaná technická pryž, gumárenské směsi, gumové těsnění, výrobky z pryže, profily z plastů a gumy.

 • Weppler Czech s.r.o.

  Weppler Czech s.r.o.

  Plastové mikro-filtry, lisování plastových dílů, průmyslové filtry, technické plastové díly, plastové výlisky, plastová výroba pro automotive.

strana 1 z 1
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník