Nové samostatné trysky s jednoduchým topením

Nové samostatné trysky s jednoduchým topením

Nová generace jednoduchých trysek s novým konceptem byla navržena a vyvinuta společností Thermoplay s cílem optimalizovat různé regulační teplotní zóny, snížit náklady a zjednodušit elektrická zapojení.

Pásky topného prvku dříve zabudované v hlavě byly nahrazeny jednoduchým topením konstruovaným na základě nejnovější technologie, které bylo prodlouženo tak, aby krylo celé tělo trysky včetně hlavy. Tento nový topný prvek je schopen udržovat konstantní teplotu na celém povrchu trysky. Proto každá jednotlivá zóna regulace teploty musí být regulována jednou tryskou.
Za tímto účelem byl vyvinutý nový jednoduchý regulátor teploty zóny, ekonomický a velmi malý tak, aby reguloval tento typ injektoru. Kromě toho tyto nové jednoduché trysky umožňují redukovat elektrické zapojení se stabilní úsporou energie a optimalizovat výrobní náklady a provoz údržby.
Široký rozsah dostupných hrotů trysek včetně hrotů s přímým vstřikováním, prodloužených hrotů pro interní vstřikování, hrotů pro vstřikování vtokovým kanálem je vhodný pro lisování většiny dílů z plastových materiálů. Různé délky a konstrukce umožňují novým jednoduchým tryskám splnit různé požadavky forem.

3  
  
  • autor:
  • archív Jan Svoboda s.r.o.
  • JAN SVOBODA s.r.o.

    JAN SVOBODA s.r.o.

    Komplexní dodávky polotovarů pro formy na plasty, nástroje na lisování plastů a lehkých kovů, obráběcí nástroje, temperační zařízení, regulátory teploty.Mohlo by vás také zajímat 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník