DATRON-TECHNOLOGY s.r.o.

A. Hlinku 2, 96212 Detva    Zobrazit na mapě

telefon:+421 45 54 58 480

IČO: 31 627 862
DIČ: 2020473752
IČ DPH: SK 2020473752

Popis firmy

DATRON-TECHNOLOGY je  specializovaná firma zabývající se CNC obráběcími stroji pro vysokorychlostní frézování neželezných kovů a plastů a také výrobou tvrdokovových nástrojů na opracování daných materiálů.

DATRON-TECHNOLOGY s.r.o. nabízí CNC frézovací a nanášecí systémy od německé společnosti DATRON AG, které jsou určeny pro přesné frézované, vrtání a gravírování plastů a neželezných kovů. Naše stroje najdou uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu - od výroby předních panelů a skříněk pro různá zařízení, přes opracování profilů, výrobu forem, žitný štočků až po výrobu designérských prototypů a výrobky pro reklamní průmysl.

Frézovací nástroje DATRON jsou monolitické frézy ze slinutých karbidů jemné zrnitosti (někdy nesprávně označovaný jako tvrdokov). Tyto nástroje jsou určeny především pro provozy zabývající se frézováním plastů a hliníkových slitin (od tvrdých duralem po čistý hliník). Díky speciálně vyvinuté geometrii a velmi malé drsnosti činných ploch nástrojů DATRON je možné frézovat rychleji a hlouběji než dosud, se zachováním kvality nebo dokonce vyšší kvalitou opracovaných ploch.

DATRON-TECHNOLOGY s.r.o. působí na trhu od roku 1995, na celém území České a Slovenské republiky

Kategorie, ve kterých je firma umístěna (13)

Publikované články (1)

Prezentujte i Vy Vaši firmu!

Přidejte Vaši firmu do Katalogu firem pro plasty a gumu v ČR a SR. Vaši firmu uvidí více než 35 000 reálných uživatelů za měsíc.

+ Přidat firmu
 

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník